Eesti Võrkpalli Liidu 2017/2018 saalihooaja esimesed turniirid on peetud, kus võistlustules olid U20 noormehed ja neiud.

Eesti Karikavõistluste tsooniturniiril U20 vanuseklassi poeglaste arvestuses mängisid Saaremaa Spordikooli kasvandikud Võrus, kus 0:3 tulemusega kaotati Võru Spordikoolile ja Põltsamaa Spordikoolile. Võiduta aga turniiril ei jäädud, kus 3:1 alistati Narva Spordikool Energia. Poiste treener Asko Esna: „Tüüpiline hooaja alguse turniir, kus tehakse palju tehnilist praaki. Ebameeldiva üllatusena jäime hätta servi vastuvõtul, aga positiivsele poolele tuleb kanda üldine mängupilt, mis läks iga mänguga paremaks”. Neidu mängisid aga oma kohtumised Kiilis, kus Tats SK kaotati 0:3 ja Jõhvi SK-le 2:3. Esimeses kohtumises oli põnev kolmas geim, kus Tats SK neiud olid paremad ainult minimaalse resultaadiga. Jõhviga mängus aga olid saarlased ees geimidega 2:0, aga edust hoolimata kaotati 2:3.

U20 poeglapsed mängivad Eesti Karikavõistlusi II finaalgrupis ja seda kohtadele 7.-11. Tüdrukud mängivad aga III finaalgrupis, kus selgitatakse välja kohad 13.-18. Eesti Karikavõistluste finaalid peetakse 13.-15.oktoobrini.

Poeglapsed mängisid koosseisus: Robin Alba, Karl-Erik Tänav, Karel Kikas, Sander Õispuu, Hardi Aun, Oskar Kivi, Maksim Losnikov ja Andre Koppel.

Tütarlapsed mängisid koosseisus: Krislin Heinsoo, Laura-Maria Jõgi, Kätriin Põld, Kristel Sild, Kadri Aru, Tregetter Ling ja Marie Puust.