tausta pilt

KURESSAARE LINNA ÜMNAASIUMIDE

SPORTMÄNGUDE KARIKATURNIIR

2019

                                                             SÜG               3             KG        3

I TÜTARLASTE KORVPALL                21                                        10  

II POEGLASTE KORVPALL                 38                                       47            

III TÜTARLASTE VÕRKPALL               0                                          2

IV POEGLASTE VÕRKPALL                3                                           1

V TÜTARLASTE JALGPALL                 1                                           3

VI POEGLASTE JALGPALL                  1                                           0

I TÜTARLASTE KORVPALL      21 : 10

Saaremaa ÜG (Karola Soe, Gendra Allikmaa, Huberta Karma, Johanna Priske, Triinu Eliise Põld, Anni Kuuseok, Lotta Meet, Eliisa Kirst, Luise Vevers)

Parim mängija- Karola Soe

Resultatiivseimad mängijad: Allikmaa 9p, Põld 4p, Soe 2p, Kuuseok 2p, Vevers 2p, Karma 2p

Kuressaare G (Paula Nõmme, Marie Puust, Lisett Nurja, Kristel Sild, Krislin Heinsoo, Regina Martin, Anna Terese Nurk, Viivian Laes, Eva Ratas)

Parim mängija –   Eva Ratas

Resultatiivseimad mängijad: Heinsoo 4p, Laes 2p, Martin 2p

II POEGLASTE KORVPALL       38 : 47

Saaremaa ÜG (Takeshi Yoshida, Erik Laanemets, Oskar Kivi, Uku Pärtel Rand, Mihkel Ait, Mihkel Lõuk, Henri Paomees, Jass Saarkoppel, Henry Noah Mägi, Horre Päeske, Miko Pärn, Kert Tartes)

Parim mängija – Takeshi Yoshida

Resultatiivsemad mängijad: Yoshida 10p, Saarkoppel 8p, Kivi 5p, Laanemets 5p

Kuressaare G (Joosep Praks, Karl Merisalu, Eke Ao Nettan, Maksim Losnikov, Mattias Rihvk, Aleksander Tõru, Stenerik Liiv, Aleksander Lember, Mikk Meisterson, Gregor Kaljumäe)

Parim mängija – Mattias Rihvk

Resultatiivsemad mängijad: Rihvk 17p, Praks 13p, Nettan 6p

III TÜTARLASTE VÕRKPALL      0 : 2  (21 : 25; 22 : 25)

Saaremaa ÜG (Karoli Mägi, Kaisa Tänav, Liisa Õunpuu, Kätriin Käsper, Carmen Electra Pirn, Anu Kull, Luise Vevers, Gendra Allikmaa, Huberta Karma)

Parim mängija – Karoli Mägi

Kuressaare G (Kristel Sild, Krislin Heinsoo, Maike Kadaja, Marie Puust, Kätriin Allik, Mia Muru, Annabel Metsalu, Katrin Teng, Geidi Tasane)

Parim mängija – Maike Kadaja

IV POEGLASTE VÕRKPALL       3 : 1  (26 : 24; 25 : 21; 21 : 25; 25 : 22)

Saaremaa ÜG (Robin Alba, Randel Sepp, Hardi Aun, Sander Õispuu, Oskar Kivi, Karel Kikas, Mihkel Villsaar, Karl-Alder Kuivjõgi, Mihkel Rasu)

Parim mängija – Karel Kikas

Kuressaare G (Maksim Losnikov, Rauno Rauniste, Gerdo Pool, Martin Rosljuk, Lauri Lakkur, Tanel Raamat, Egert Andrejev, Mart Vahter, Kaspar Lest)

Parim mängija – Egert Andrejev

V TÜTARLASTE JALGPALL      1 : 3

Saaremaa ÜG  (Johanna Priske, Karola Soe, Eva Sagor, Lota Sagor, Triinu Eliise Põld, Elisabeth Vaarik, Agathe Kriska, Huberta Karma, Gendra Allikmaa, Luise Vevers, Lotta Meet, Cathrin Benita Poopuu, Marleen Mai, Karmen-Kelsi Kruut)

Parim mängija – Karmen-Kelsi Kruut

Kuressaare G  (Marie Puust, Annabel Metsalu, Kristina Teern, Lisett Nurja, Säde Leen Holm, Sandra Aav, Gerly Ots, Eva Ratas, Kerli Kask, Grete Jõgi, Liisa Šklennik, Maria-Liisa Kuusikmaa)

Parim mängija – Kerli Kask

VI POEGLASTE JALGPALL       1 : 0

Saaremaa ÜG  (Garel Muul, Karl-Alder Kuivjõgi, Mihkel Rasu, Karl-Hendrik Tamkivi, Oskar Kivi, Alex Salong, Paul Antsaar, Karl Lember, Henri Paomees, Raul Tahk, Henry Noah Mägi, Joonas Mägi, Märten Salong, Jass Saarkoppel)

Parim mängija – Henri Paomees

Kuressaare G  (Harald Nurmik, Arnold Vapper, Karl Sirel, Marcus Põder, Jaanis Kannik, Risto Kaseorg, Oliver Himmist, Marcus Puust, Uku Timm, Markos Pukk, Timmo Toll, Sten-Erik Liiv, Mattias Rihvk, Ken Kirs)

Parim mängija – Karl Sirel

Kalender

nov.
17
P
11:30 Liikudes tervemaks, päev sulgpal... @ Kuressaare Spordikeskus
Liikudes tervemaks, päev sulgpal... @ Kuressaare Spordikeskus
nov. 17 @ 11:30 – 13:00
Novembrikuu teine Liikudes tervemaks etapp toimub 17. novembril Spordikeskuses ning tegevuseks on sulgpall. Et jaguks igale soovijale rohkem reketiga tegutsemise aega ja tähelepanu, siis mõtlesime sel korral teha tegevusi kahes jaos ehk KELL 11:30 ootame...

Loe edasi →