tausta pilt

Siit leiate Kuressaare Linnajooksu finišiprotokollid

Kuressaare10km finiš

Kuressaare5km finiš

Kuressaare5km_matk finiš

35. Kuressaare Linnajooksu lastejooks

***

XXXV KURESSAARE LINNAJOOKS

30.aprill 2016.a.

Registreerinuid kokku (5 km ja 10 km jooksjad + 5 km matkajad + lastejooks) – 1218, nendest lõpetas 1157 jooksjat- matkajat (vastavalt 441 + 166 + 251 + 299 osalejat)

***

Aktiivseim kool – KURESSAARE VANALINNA KOOL

Aktiivsem spordiklubi – JOOKSUKLUBI SARMA

Aktiivseim asutus – OUMAN ESTONIA OÜ

Vanim osaleja: PAAVO VARA (sünd. 1935)

Noorim osaleja põhidistantsil (5 ja 10km jooks): RAGNAR ÕIGE (sünd. 2008)

Loosijalgratta võitja: ROMET VAHTER

Tõukeratta võitja:  MERILIN ANDREAS

***

5 km jooks (6 parimat)

Kalev Õisnurm SV Torutööd 17:58.4

II Teet Kokk SK Saarde 18:41.5

III Janar Mai Mustjala Vald 18:51.0

Jaan Õun Täppsportlane 19:42.7

Romet Raun Tallinna Tehnikaülikool 19:53.1

Karl Pehk                    19:57.7

***

5 km jooks naised (6 parimat)

Darola Kruusik  MV Spordiklubi 21:34.9

II Taimi Kangur Leisi Keskkool 21:59.7

III Grete Kokk Kuressaare Gümnaasium 22:30.5

Eva Haavel Saaremaa Ühisgümnaasium 22:30.7

Anni Kokk Kuressaare Gümnaasium 23:29.8

Gerda Kurm               25:00.1

***

5 km jooks meesseeniorid

Kalev Õisnurm SV Torutööd 17:58.4

II Kaido Eichfus Saarte Tehnika 20:35.1

III Janek Meet JK Ameraas 22:38.0

***

5 km naisseeniorid

Taimi Kangur Leisi Keskkool 21:59.7

II Merili Rüütel Aus Rüütel OÜ 27:46.9

III Kairit Lindmäe Kuressaare Linnavalitsus 28:05.5

***

5 km noormehed

Daniel Rüütel Kuressaare Vanalinna Kool 20:25.2

II Oliver Himmist Salme Põhikool 20:55.8

III Jass Saarkoppel Saaremaa Ühisgümnaasium 20:55.9

***

5 km neiud

Grete Kokk Kuressaare Gümnaasium 22:30.5

II Anni Kokk Kuressaare Gümnaasium 23:29.8

III Lotta Meet JK Ameraas 25:23.7

***

10 km (6 parimat)

Ando Õitspuu JK Sarma 32:48.9

II Mairo Mändla Kivi CB Trading 32:52.2

III Ahto Jakson SK Prorunner 36:29.8

Tarmo Mändla SV Torutööd 36:40.1

Priit Kald Kuressaare Ametikool 37:26.9

Ago Kokk Ringipood 38:09.2

***

10 km naised (6 parimat)

Liliana Torn Mersedese Kohvik 39:56.2

II Liina Silluste Sparta 42:21.6

III Kadri Hekk Swedbank Spordiklubi 46:08.3

Stella-Liisa Lõhmus Sisekaitseakadeemia 46:19.8

Janne Kozer JK Aameraas 47:23.5

Katja Merenluoto TMT/Finland 48:12

Kalender

aug.
18
T
18:00 Liikudes tervemaks etapp PÄEV DI... @ Kudjape discgolfi rada
Liikudes tervemaks etapp PÄEV DI... @ Kudjape discgolfi rada
aug. 18 @ 18:00 – 19:00
Järgmiseks Liikudes tervemaks etapiks on päev discgolfiga, kus saame mõnusalt ketast lennutada Kudjapel discgolfi pargis algusega kl 18.00. Riietu vastavalt ilmale! Kellel omal ketast pole, saab meilt laenutada! Algajatele jagab näpunäiteid Andres Ramst.