U18 vanuseklassi EVF KV poeglaste II finaalgrupp peeti 4.-5.veebruarini Kuressaare Spordihoones, kus Saaremaa Spordikooli poisid saavutasid 2.koha.

Esimesed kolm mängu saarlaste poolelt olid suhteliselt ühekülgsed ja 3:0 skooriga need ka lõppesid. VK Täht Tallinna vastu aga läks vaja tervelt viit geimi aga pealinna noormehed näitasid südikamat mängu ja alistasid Saaremaa Spordikooli noormehed 3:2. Saarlaste juhendaja Asko Esna: „Täitsime küll eesmärgi, et pääseda tsooni aga mängu üldpilt vaja palju parandamist. Ma ei ütleks, et keegi ei mänginud aga olen kindel, et suudame palju paremini”.

Pääsu eest Eesti meistrivõistluste I finaalgruppi ja kuue parema võistkonna sekka on vaja Saaremaa Spordikooli U18 noormeestel alistada Rakvere SK.