Saaremaa Spordikooli U16 poeglapsed saavutasid Eesti Võrkpalli Föderatsiooni karikavõistlustel Tartus neljanda koha ja seda esimeses finaalgrupis. Tüdrukud mängisid II finaalis, mis peeti Tallinnas ja seal tuldi seitsmendale kohale.

Poiste turniiril kaotati kolm ja võideti neli kohtumist. Turniiri võitjale Selver Tallinn SK-le kaotati 0:2, aga teisena lõpetanud SK Tats Tallinnale ja kolmandaks tulnud Olerex/Veski Mati Tartule 1:2. Kõik teised vastased Tartu SS Kalev, Kohila VK, VK Täht Tallinn ja Võru SK võideti kindlalt 2:0.

Poiste treener Asko Esna ütles peale turniiri, et võrreldes eelmise turniiriga on tehtud samm edasi. „Kõige enam jääb kripeldama Olerex/Veski Mati Tartu vastu saadud 1:2 kaotus, kus viimane geim kaotati 19:21. Jään poistega rahule, sest andsime tõesti väärt lahingud ja suutsime sellel korral oma toimetamistega hakkama saada.”

U16 vanuseklassi üheks paremaks mängijaks nimetati ka Saaremaa Spordikooli kasvandik Egert Andrejev.

Tüdrukud tunnistasid võistluste esimesel päeval VK Täht Tallinn, Keila VK ja Tartu SS Kalevi 0:2 paremus ja lisaks 1:2 jäädi alla SK Torma Spordile. Teisel päeval kaotati 0:2 Kohila Vineer/Salutaguse Pärm esindusele ja seejärel ka veel 1:2 Pärnu SK-le. Tüdrukute treener Cristin Lepp ütles, et tüdrukud ei andnud sellel korral endist 100%. „Nüüd tuleb meil osaleda tsooni turniiril, kus loodame ikka jääda II finaalgruppi püsima.”

Peale esimese päeva mänge korraldas Tarmo Kajandi ja Popsport tüdrukutele veel kahelised katsed, mille ka saarlannad kenasti läbisid.

Poisid mängisid koosseisus: Egert Andrejev, Kaspar Lest, Markkus Erin-Uussaar, Tanel Tool, Tanel Raamat, Gerdo Pool, Martin Rosljuk, Albert Johann Lepik ja Mark Jake Buchwald.

Tüdrukud mängisid koosseisus: Marie Puust, Kelly Grahv, Annabel Metsalu, Kaari Liis Pihel, Gethe-Maria Roomets, Mia Muru ja Sessely Järvalt.