25.-26.märtsil peetud Credit24 Rahvaliiga võitis Saaremaa Spordikool. Tulises finaalis alistati samuti Saaremaalt pärit Kaarma võistkonna 3-2.

Poolfinaalis mindi kokku eelmise hooaja võitja Akademosega ja selles kohtumises läks vaja ainult kolme geimi, mille Spordikool võitis 3-0(21,22,17) ja sellega lunastati omale finaalikoht. Teises poolfinaalis olid vastamisi Kaarma ja Varbla SS/Jagudi Mets ja selles kohtumises läks samuti vaja ainult kolme geimi.

Finaalis esimeses geimis läks Spordikool algul ette aga geimi lõpp kuulus siiski Kaarmale 25-21. Teine geim oli tõsine triller aga geimi lõpus oli Spordikooli poistel rohkem külma närvi ja võitsid selle vaatluse 32-30. Kolmas geim läks Kaarma kohe kiirelt ette ja võitsid geimi 25-17 ja seis 2-1 Kaarmale. Neljandas peatükis vahetas Saaremaa Spordikool liinid ära ja saadi oma mäng paremini jooksma ja sealt ka geimivõit 25-22. Viiendas geimis sai näha kompromissitut võitlust- oli ilusaid pallivahetusi ja suurepäraseid kaitsepalle. Punkte jagus mõlemale poole kordamööda aga seisul 11-11 tegi Spordikooli spurdi 3-0 aga Kaarma polnud veel alla andnud. Viimaseks jäänud punktis blokeeris Siim Rantanen Egert Aderi ründelöögi ja Saaremaa Spordikooli võidutants või alata.

Spordikooli diagonaalründaja Siim Rantanen: „ Poolfinaalis surusime oma mängu peale, kuigi vastane oli päris heast klassist. Võit oli selles mängus peamine. Finaal oli finaalile vääriline ja arvan, et senise hooaja üks raskemaid mänge aga lõpp hea kõik hea aga midagi lihtsalt ei tulnud”.

Cris-Karlis Lepp lisas peale finaali: „ Oli päris põnev kohtumine aga õnneks viiendas geimi otsustavatel hetkedel suutsime ise ära lüüa ja võidu saavutada. Kui meil kaitses toimis, siis suutsime ise oma võimalused ära realiseerida”.

Võidukas võistkonnas mängisid: Mart Tiitsaar, Siim Rantanen, Sander Tiits, Sander Talistu, Cris-Karlis Lepp, Kristjan Lepp, Tanel Niitmets, Martin Meerits, Asko Esna, Karl-Romet Uljas, Simon Moondu ja Kaupo Humal.