Saaremaa Spordikool korraldab erinevaid sportlikke sarju ja üritusi.

Kuressaare Linnajooks – jooksuga tähistatakse Kuressaare linna sünnipäeva, jätkatakse vanu traditsioone ja propageeritakse tervislikku liikumist kogu maakonnas. Linnajooks kuulub Kuressaare linna terviseliikumisesarja “Liikudes Tervemaks”, olles üks 32-st selle sarja üritustest. 2020. aastal toimub arvult juba 39. linnajooks. Varasemalt olid võistlusdistantsid 5,1km ja 14,2km, kuid 2016. aastast alates on põhidistantside pikkusteks 5km ja 10km. Lisaks toimuvad jooksud lastele.

Liikudes tervemaks – liikumisharrastuse sari, mida korraldatakse juba alates 2008.-st aastast. Ürituste arv aastas on kasvanud algsest 12-st lausa 34-ni. Sari on populaarne erineva vanuse ja tasemega harrastajate hulgas ning toimib koostöös erinevate spordiklubidega.

Pühapäev Spordiga – sarja eesmärk on tutvustada lastele kergejõustiku, aga ka sportimise võimalusi Kuressaares laiemalt. Sari on suunatud 11-aastastele ja noorematele lastele. Koos lastega saavad sportlikke võimeid proovile panna ka lapsevanemad.
Sel hooajal on 4 sportlikku pühapäeva.

Kuressaare Gümnaasium versus Saaremaa Ühisgümnaasium – sportmängude karikavõistlused linna gümnaasiumitele. Õppeaasta jooksul võisteldakse nii neidude kui ka noormeeste korvpallis, võrkpallis ja jalgpallis. Parima punktisumma kogunud gümnaasium saab aastaks enda valdusesse rändkarika.

Lastelaagrid koolivaheaegadel – erinevate sportlike tegevustega laagrid 7-10-aastastele lastele.

veebr.
13:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Kuressaare spordikeskus
Saare maakonna MV korvpallis @ Kuressaare spordikeskus
veebr. 23 @ 13:00