Saaremaa Spordikoolis on 2019/20 õppeaastal õppeprogrammis jätkuvalt 7 ala – jalgrattasport, judo, laskmine, kergejõustik, korvpall, purjetamine ja võrkpall. Lisaks jätkab tegutsemist ka üldkehalise treeningu õppegrupp, kuhu on oodatud VII-IX kl tüdrukud.

Õpilasi saab Saaremaa valla huvihariduse registris gruppidesse registreerida alates reedest, 29. augustist. Treeningrühmadesse saab vabade kohtade olemasolul õpilasi registreerida  õppeaastaringselt.

Valla huvihariduse register:  https://haridus.saaremaavald.ee/huviharidus

Õppeperioodid on spordikoolis järgmised:

Kergejõustiku algõpetus, korv- ja võrkpall, judo, jalgrattasport, laskmine, üldfüüsiline treening  01.09. – 31.05.

Kergejõustiku  õppetreeningaste ja meisterlikkuse aste 01.09. – 30.06.

Purjetamine  01.11. – 30.09.

2019/20 õppeaastal on avatud treeninguteks 35 õpperühma.

Õppegrupid tegutsevad kolmes astmes:

1. Algettevalmistuse aste

2. Õppe-treeningaste

3. Meisterlikkuse aste

Saaremaa Spordikooli õpilased esindavad spordikooli erinevate vanusegruppide Eesti tiitlivõistlustel ja võistlussarjades. Saaremaa Spordikooli nime all osaletakse võistlustel võrk- ja korvpallis, laskmises ning judos. Jalgrattaspordis esindatakse nii Saaremaa Jalgrattaklubi Viikingit kui ka Saaremaa Spordikooli. Purjetajad osalevad võistlustel Saaremaa Merispordi Seltsi  ja kergejõustiklased Kergejõustikuklubi Saare nime all. Saaremaa Spordikooli esindamist viimatinimetatud aladel kahjuks vastavate alaliitude põhikirjad ei võimalda.

Tulemusi võistlustelt leiab spordialade linkide alt.

dets.
18:00 Liikudes tervemaks, tund tervise... @ Kuressaare tervisepark
Liikudes tervemaks, tund tervise... @ Kuressaare tervisepark
dets. 18 @ 18:00 – 19:00