2023/24 ÕPPEAASTAKS

AVATAKSE 01. SEPTEMBRIL!

ÕPPEGRUPPIDESSE SAAB REGISTREERIDA VALLA HUVIHARIDUSE REGISTRIS

_____________________________________________________________________________

2023/24 õppeaastal on Saaremaa Spordikooli õppeprogrammis jätkuvalt 7 ala – jalgrattasport, judo, laskmine, kergejõustik, korvpall, purjetamine ja võrkpall. Lisaks jätkab tegutsemist üldkehalise treeningu õppegrupp, kuhu on oodatud VII-IX kl õpilased.

Õpilasi saab alates 01.09 treeninggruppidesse registreerida Saaremaa valla huvihariduse registris. Vabade kohtade olemasolul saab õpilasi treeningrühmadesse registreerida  õppeaastaringselt.

Valla huvihariduse register:  https://saaremaa.huviregister.ee

Õppeperioodid on spordikoolis järgmised:

Kergejõustiku algõpetus, korv- ja võrkpall, judo, jalgrattasport, laskmine, üldfüüsiline treening  01.09. – 31.05.

Kergejõustiku  õppetreeningaste ja meisterlikkuse aste 01.09. – 30.06.

Purjetamine  01.11. – 30.09.

2023/24 õppeaastal avatakse treeninguteks 30 õpperühma.

Õppegrupid tegutsevad kolmes astmes:

1. Algettevalmistuse aste

2. Õppe-treeningaste

3. Meisterlikkuse aste

Saaremaa Spordikooli õpilased esindavad spordikooli erinevate vanusegruppide Eesti tiitlivõistlustel ja võistlussarjades. Saaremaa Spordikooli nime all osaletakse võistlustel võrk- ja korvpallis, laskmises ning judos. Jalgrattaspordis esindatakse nii Saaremaa Jalgrattaklubi Viikingit kui ka Saaremaa Spordikooli. Purjetajad osalevad võistlustel Saaremaa Merispordi Seltsi  ja kergejõustiklased Kergejõustikuklubi Saare nime all.