TREENINGGRUPPIDESSE REGISTREERIMINE

2020/21 ÕPPEAASTAKS ON AVATUD!

ÕPPEGRUPPIDESSE SAAB REGISTREERIDA VALLA HUVIHARIDUSE REGISTRIS

_____________________________________________________________________________

2020/21 õppeaastal on Saaremaa Spordikoolis õppeprogrammis jätkuvalt 7 ala – jalgrattasport, judo, laskmine, kergejõustik, korvpall, purjetamine ja võrkpall. Lisaks jätkab tegutsemist ka üldkehalise treeningu õppegrupp, kuhu on oodatud VII-IX kl tüdrukud.

Õpilasi saab gruppidesse registreerida Saaremaa valla huvihariduse registris. Vabade kohtade olemasolul saab õpilasi treeningrühmadesse registreerida  õppeaastaringselt.

Valla huvihariduse register:  https://haridus.saaremaavald.ee/huviharidus

Õppeperioodid on spordikoolis järgmised:

Kergejõustiku algõpetus, korv- ja võrkpall, judo, jalgrattasport, laskmine, üldfüüsiline treening  01.09. – 31.05.

Kergejõustiku  õppetreeningaste ja meisterlikkuse aste 01.09. – 30.06.

Purjetamine  01.11. – 30.09.

2020/21 õppeaastal on avatud treeninguteks 35 õpperühma.

Õppegrupid tegutsevad kolmes astmes:

1. Algettevalmistuse aste

2. Õppe-treeningaste

3. Meisterlikkuse aste

Saaremaa Spordikooli õpilased esindavad spordikooli erinevate vanusegruppide Eesti tiitlivõistlustel ja võistlussarjades. Saaremaa Spordikooli nime all osaletakse võistlustel võrk- ja korvpallis, laskmises ning judos. Jalgrattaspordis esindatakse nii Saaremaa Jalgrattaklubi Viikingit kui ka Saaremaa Spordikooli. Purjetajad osalevad võistlustel Saaremaa Merispordi Seltsi  ja kergejõustiklased Kergejõustikuklubi Saare nime all. Saaremaa Spordikooli esindamist viimatinimetatud aladel kahjuks vastavate alaliitude põhikirjad ei võimalda.