Kuressaare Spordikeskus asub aadressil Vallimaa 16a. Spordikeskus valmis 2004. aastal ja seda haldab Saaremaa Spordikool.

Kuressaare spordikeskuses on kergejõustikuhall (ring 176m), 3 täismõõtmetega spordisaali, jõusaal, aeroobikasaal ja judosaal. Ühe palliväljaku kõrval ja kergejõustikuhallis on ka tõstenurk.

Spordialadest on spordikeskuses võimalik harrastada kergejõustikku, korv-, võrk- ja saalijalgpalli, sulgpalli, lauatennist, saalihokit, pickleballi, tennist, võimlemist, aeroobikat, kabet, malet jm. spordialasid.

Kuressaare spordikeskuses on võimalik korraldada spordivõistlusi ja spordiväliseid üritusi (laadad, messid, firma peod, aktused, sünnipäevad jms.). Samuti on spordikeskusest võimalik rentida spordiinventari- ja varustust.

Kuressaare spordikeskuses on tehnikaga varustatud õppeklass, kus on võimalik korraldada koolitusi ja koosolekuid. Spordikeskuses pakub ka vihtlemisega saunateenust.