KURESSAARE SPORDIKESKUSE KÜLASTAJA MEELESPEA

I PILETIMÜÜGI INFO

1. Spordikeskuse kasutamiseks peab külastaja ostma administraatorilt pääsme või registreerima end treeningrühma broneeringu järgi.
  2. Spordikeskuse pääsmete müük lõpetatakse sportimispaikade kasutamiseks 45 minutit enne Spordikeskuse sulgemist.
  3. NB! Üksikpiletite ostjad:
    • pärast kella 17.30. ostetud piletitele kehtib õhtuse aja piletihind;
    • pärast kella 20.00 ostetud piletitele kehtib õhtuse aja soodushind.
    • Spordipaikade harjutuskorra kestus on 60 minutit.
  4. Õpilased, üliõpilased ja pensionärid saavad Spordikeskuse teenuseid soodsamalt kasutada ainult kehtiva tõendi alusel.
  5. Riietusruumidesse pääsemiseks saab külastaja administraatorilt lisaks pääsmele ka riietusruumi uksekaardi (v.a. A ja B riietusruumid) ja riietuskapivõtme. Riietusruumi uksekaardi ja riietuskapivõtme on kasutaja kohustatud tagastama enne Spordikeskusest lahkumist administraatorile.
  6. Spordikeskuse 10x kaart kehtib 3 kuud ja 20x kaart kehtib 5 kuud, kaardid hakkavad kehtima Teie poolt valitud kuupäeval.

Kaardi omanikul on õigus kaardiga tasuda ka teiste, koos temaga samal ajal treeningul osalejate eest. Kaardi kehtivusaja lõpp ei pikene kaardiomaniku haiguse või muu Spordikeskusest olenematu põhjuse tõttu. Kuressaare Spordikeskus ei vastuta kaardi kaotamise eest ja kaotatud kaardi teenuseid ei kompenseerita. Spordikeskusel on õigus küsida kaardiomanikult isikut tõendavat dokumenti ja muuta kaart kehtetuks kaardi tahtlikul rikkumisel.

II KASUTAMISE INFO

1. Spordikeskuse spordisaalid on avatud vastavalt lahtioleku aegadele. Maja suletakse hiljemalt 30 min pärast spordisaalide sulgemist.
  2. Treeningrühmad lubatakse riietusruumidesse 30 minutit ja sportimis- paikadesse 15 minutit enne treeningu algust (v.a. võistlused)
  3. Spordikeskuse inventari rentimisel tuleb renditud inventar tagastada administraatorile enne Spordikeskusest lahkumist.
  4. Spordikeskuses viibides on külastaja kohustatud kinni pidama Spordikeskuse kodukorrast (tutvumiseks väljas infostendil ja administraatori juures).
  5. Kõigi jooksvalt esilekerkinud küsimustega palume pöörduda Spordikeskuse töötajate poole.

MEELDIVAID SPORTLIKE ELAMUSI!

nov.
12:00 Liikudes tervemaks Siseorientee... @ Kuressaare Spordikeskus
Liikudes tervemaks Siseorientee... @ Kuressaare Spordikeskus