tausta pilt

KURESSAARE SPORDIKESKUSE KÜLASTAJA MEELESPEA

 

I PILETIMÜÜGI INFO

 1. Spordikeskuse kasutamiseks peab külastaja ostma administraatorilt pääsme või registreerima end treeningrühma broneeringu järgi.
 2. Spordikeskuse pääsmete müük lõpetatakse sportimispaikade kasutamiseks 45 minutit enne Spordikeskuse sulgemist.
 3. NB! Üksikpiletite ostjad:
  • pärast kella 17.30. ostetud piletitele kehtib õhtuse aja piletihind;
  • pärast kella 20.00 ostetud piletitele kehtib õhtuse aja soodushind.
  • Spordipaikade harjutuskorra kestus on 60 minutit.
 4. Õpilased, üliõpilased ja pensionärid saavad Spordikeskuse teenuseid soodsamalt kasutada ainult kehtiva tõendi alusel.
 5. Riietusruumidesse pääsemiseks saab külastaja administraatorilt lisaks pääsmele ka riietusruumi uksekaardi (v.a. A ja B riietusruumid) ja riietuskapivõtme. Riietusruumi uksekaardi ja riietuskapivõtme on kasutaja kohustatud tagastama enne Spordikeskusest lahkumist administraatorile.
 6. Spordikeskuse 10x kaart kehtib 3 kuud ja 20x kaart kehtib 5 kuud, kaardid hakkavad kehtima Teie poolt valitud kuupäeval.

Kaardi omanikul on õigus kaardiga tasuda ka teiste, koos temaga samal ajal treeningul osalejate eest. Kaardi kehtivusaja lõpp ei pikene kaardiomaniku haiguse või muu Spordikeskusest olenematu põhjuse tõttu. Kuressaare Spordikeskus ei vastuta kaardi kaotamise eest ja kaotatud kaardi teenuseid ei kompenseerita. Spordikeskusel on õigus küsida kaardiomanikult isikut tõendavat dokumenti ja muuta kaart kehtetuks kaardi tahtlikul rikkumisel.

 

II KASUTAMISE INFO

 1. Spordikeskuse spordisaalid on avatud vastavalt lahtioleku aegadele. Maja suletakse hiljemalt 30 min pärast spordisaalide sulgemist.
 2. Treeningrühmad lubatakse riietusruumidesse 30 minutit ja sportimis- paikadesse 15 minutit enne treeningu algust (v.a. võistlused)
 3. Spordikeskuse inventari rentimisel tuleb renditud inventar tagastada administraatorile enne Spordikeskusest lahkumist.
 4. Spordikeskuses viibides on külastaja kohustatud kinni pidama Spordikeskuse kodukorrast (tutvumiseks väljas infostendil ja administraatori juures).
 5. Kõigi jooksvalt esilekerkinud küsimustega palume pöörduda Spordikeskuse töötajate poole.

 

 

MEELDIVAID SPORTLIKE ELAMUSI!

Kalender

jaan.
20
P
12:00 Liikudes tervemaks 2019 II etapp... @ Kuressaare tervisepark
Liikudes tervemaks 2019 II etapp... @ Kuressaare tervisepark
jaan. 20 @ 12:00 – 13:00
Praeguse ilma kohaselt saame lumepäeva tähistada ikka lumiste tegevustega! Kohtume siis pühapäeval Kuressaare Tervisepargi PARKLAS, et vaadata kuhu-mida edasi tegema minna! 😉 Hetkel on maas õhuke valge lumekiht, kuid loodame, et lumepäevaks saab maapind korraliku...

Loe edasi →

jaan.
23
K
18:00 Liikudes tervemaks 2019 III etap... @ Kuressaare Spordikeskus
Liikudes tervemaks 2019 III etap... @ Kuressaare Spordikeskus
jaan. 23 @ 18:00 – 19:00
2019. aasta Liikudes tervemaks kolmanda etapi sisuks on VERVE treening. Juhendajaks Spordikomitee tore treener Marit Berendson. Verve on keha ja meele treening, mis koosneb jooga ja pilatese elementidest ning liikuvust, tasakaalu ja koordinatsiooni parandavatest harjutustest. See...

Loe edasi →