Kuressaare Spordikeskuse suur saun (vihtlemisega)

avatud

laupäeviti

NAISTELE  kell  12.00 – 16.00

MEESTELE  kell  17.00 – 21.00

Uus hinnakiri al. 3.10.2016

Tavapilet 5,00 €

pensionär/õpilasele  4,00 €

( kasutusaeg 240 min )

10x kaart 35,00 €

pensionär/õpilasele 30,00 €

( kehtiv 4 kuud ja kasutusaeg 240 min )

KURESSAARE SPORDIKESKUSE

SAUNALISE MEELESPEA

1. SAUNA KASUTAMISEKS OSTA ADMINISTRAATORILT SAUNAPILET VÕI ESITA KORDADE KAART.
  2. PILETITE MÜÜK LÕPETATAKSE 1 TUND ENNE VAHETUSE LÕPPU.
  3. SAUNA MAKSIMAALNE KÜLASTUSAEG ON 120 MIN.
  4. VALVETA JÄETUD ISIKLIKE ASJADE EEST SPORDIKESKUS EI VASTUTA. SOOVI KORRAL SAAB VÄÄRTUSLIKUD ESEMED JÄTTA ADMINISTRAATORI VÕI VALVURI JUURDE HOIULE.
  5. HOIA HOOLIKALT RIIDEKAPIVÕTIT. PÄRAST SAUNA TAGASTA KAPIVÕTI JA KÄEPAEL ADMINISTRAATORILE.
  6. JALGADE PESUKS JA VIHTADE LEOTAMISEKS ON LUBATUD KASUTADA AINULT VASTAVA MÄRGISTUSEGA KAUSSE VÕI ÄMBRIT.
  7. LEILIRUUMIS KASUTA ISTUMISEKS ALUSRÄTIKUT JA LAHKUDES ASETA ALUSRÄTIK PESEMISRUUMIS OLEVASSE PRÜGIKASTI
  8. KASUTADES SAUNAPINKI PESEMISEKS JÄTA VABAKS KRAANIGA DUŠŠIKOHT.

SAUNAS ON RANGELT KEELATUD:

• SUITSETAMINE JA KANGETE ALKOHOOLSETE JOOKIDE TARVITAMINE.
  • NARKOOTILISTE, PSÜHHOTROOPSETE AINETE JA RAVIMITE KASUTAMINE.
  • SAUNA KÜLASTAMINE EBAKAINES OLEKUS.
  • KLAASTAARAS JOOKIDE JA KEMIKAALIDE KASUTAMINE NING TEISTE KERGESTI PURUNEVATE JA VIGASTUSOHTLIKE ESEMETE KASUTAMINE.
  • JUUSTE VÄRVIMINE JA LÕIKAMINE, KEHA RASEERIMINE JA TOONIVATE ŠAMPOONIDE KASUTAMINE.
  • TULEOHTLIKE, SÖÖVITAVATE JA EBAMEELDIVALT LÕHNAVATE AINETE KASUTAMINE.
  • MASSAAŽI JA MASKIDE TEGEMINE NING KOMPRESSIVEDELIKE KASUTAMINE.
  • KASUTATUD VIHTADE ASETAMINE KAPPIDELE, PINKIDELE, PÕRANDALE. KASUTATUD VIHAD ASETATAKSE SELLEKS ETTENÄHTUD PRÜGIKASTI.
  • KADAKAVIHA KASUTAMINE.

KUI TEIL TEKIB KÜSIMUSI VÕI ON PROBLEEME – PÖÖRDU SPORDIKESKUSE PERSONALI POOLE, NAD AITAVAD TEID.

SAUNA KÜLASTAJAD KOHUSTUVAD TÄITMA SPORDIKESKUSE PERSONALI SEADUSLIKKE KORRALDUSI NING TÄITMA SAUNALISE MEELESPEAS SÄTESTATUT. PERSONALIL ON ÕIGUS SAUNAKORRA RIKKUMISEL PILETI KEHTIVUS AJUTISELT VÕI LÕPLIKULT HÜVITAMISETA PEATADA!

HÜVA LEILI!

apr.
17:00 Alexela Korvpalli Meistriliiga p... @ Kuressaare Spordikeskus
Alexela Korvpalli Meistriliiga p... @ Kuressaare Spordikeskus