6. mai 2017
Registreerinuid kokku (5 km ja 10 km ajaga + 5 km ajata + lastejooks) – 1375, nendest lõpetas 1287 jooksjat- matkajat (vastavalt 505 + 160 + 366 + 256 osalejat)
Esialgsed protokollid leiate siit.
Kui märkate protokollides vigu, andke meile sellest kindlasti teada!
***
Aktiivseim kool – KURESSAARE VANALINNA KOOL
Aktiivsem spordiklubi – JOOKSUKLUBI SARMA
Aktiivseim asutus – SPORDIKOMITEE OÜ
Vanim osaleja: PAAVO VARA (sünd. 1935)
Loosijalgratta võitja: MARIE ELISE AUG
Tõukeratta võitja: LAUREEN VALDMETS
***
5 km jooks mehed (6 parimat)
I Henek Tomson Treeningpartne 18.16
II Janar Mai Revalstone 18.49
III Raigo Saar KJK Saare 19.12
4 Kris Kristofer Burk FC Kuressaare 19.35
5 Jaan Õun Täppsportlased 19.49
6 Jüri Linde Pöide Spordiselts 19.51
***
5 km jooks naised (6 parimat)
I Külli Sizask 22.07
II Taimi Kangur Leisi Keskkool 22.19
III Jaanika Rahu 22.57
4 Eliise Hoogand Tartu Tervishoiu Kõrgkool 23.21
5 Kairit Lindmäe Kuressaare Linnavalitsus 24.56
6 Galina Penjora Saare Ehituspuit OÜ 25.32
***
5 km jooks meesseeniorid
I Jüri LindePöide Spordiselts 19.51
II Tambet Allik Meie Maa 19.55
III Hendo Väli JK Sarma 21.32
***
5 km naisseeniorid
I Taimi Kangur Leisi Keskkool 22.19
II Kairit Lindmäe Kuressaare Linnavalitsus 24.56
III Galina Penjora Saare Ehituspuit OÜ 25.32
***
5 km noormehed
I Kris Kristofer Burk FC Kuressaare 19.35
II Karl Hendrik Tamkivi Saaremaa Ühisgümnaasium 19.53
III Daniel Rüütel Kuressaare Vanalinna Kool 20.43
***
5 km neiud
I Marie Elise Aug TNPK 25.41
II Õnnely Rahu Leisi Keskkool 26.08
III Keidi Keerberg Kuressaare Gümnaasium 29.03
***
10 km mehed (6 parimat)
I Ando Õitspuu JK Sarma 33.24
II Mairo Mändla Kivi CB Trading OÜ 33.38
III Kalev Õisnurm SV Torutööd OÜ 35.15
4 Taavi Kruut Eesti Korvpalliliit 35.43
5 Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi 36.14
6 Tarmo Mändla SV Torutööd OÜ 36.51
***
10 km naised (6 parimat)
I Liliana Torn Mustjala 40.27
II Liina Silluste Sparta 44.05
III Helina Pärn JK Aameraas 46.07
4 Janne Kozer JK Aameraas 46.35
5 Grete Kokk Kuressaare Gümnaasium 46.48
6 Anni Kokk Kuressaare Gümnaasium 47.30
***
10 km jooks meesseeniorid
I Kalev Õisnurm SV Torutööd OÜ 35.15
II Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi 36.14
III Tarmo Mändla SV Torutööd OÜ 36.51
***
10 km naisseeniorid
I Liliana Torn Mustjala 40.27
II Janne Kozer JK Aameraas 46.35
III Merje Tarus 48.25
***
10 km noormehed
I Raimond Parts Nõmme Rattaklubi 40.20
II Ken Kirs Kuressaare Vanalinna Kool 43.04
III Sander Rosin JK Aameraas 44.49
***
10 km neiud
I Lisett Alt Tornimäe Põhikool 53.22
II Merilin Mälk Kuressaare Gümnaasium 54.40
III Jade Marie Laido Kuressaare Gümnaasium 57.59