Geopeitus Saaremaa Toidufestivali jälgedes

Taas on väga suur rõõm näha Liikudes Tervemaks sarja kalendris etappi koostöös Saaremaa Toidufestivaliga!

Liigu, avasta ja saa teada, millised suurepäraseid kohad Kuressaare endas peidab. Ühendame festivali ning liikumise.

Tegemist on mänguga, kuhu on oodatud osalema ka need, kellel puudub eelnev kogemus geopeitusega. Palju toredat avastamist ning seiklemist on ees ootamas! Avasta Kuressaare põnevaid paiku ning viibi koos meeldiva seltskonnaga värskes õhus.

Rada on mõeldud läbimiseks jala või jalgrattaga ning ees ootamas 13 aaret. Raja pikkus ca 13 km

Rada avatud 13.september, kell 10:00-20:00 ( hiljemalt 20:00 peab olema viimases punktis).

Mängureeglid:

• START Kuressaare spordikeskuses alates 10.00
  • Otsi juhiste järgi, mis on ürituse logodega märgistatud paberil, järgmine aare (koht) üles
  • Loe aare läbi ja saa uusi teadmisi Kuressaare põnevatest kohtadest
  • Pane juhend samasse kohta tagasi, kust sa selle leidsid
  • Finišis (viimases punktis)  kirjuta enda nimi ja telefoni nr selleks ette nähtud kohta

Raja läbinud osalejad saavad lunastada Liikudes Tervemaks sarja 2023 kleepsu Kuressaare spordikeskusest.

Kõigi raja läbijate vahel lähevad loosi auhinnad, mille on välja pannud Saaremaa Toidufestival ning festivali koostööpartnerid.
Auhinna saad loosikastist kohe peale raja läbimist olles alguspunktis (mis on ka lõpppunkt) Saaremaa Spordikoolis.

Kindlasti viska pilk ka Saaremaa Toidufestivali kodulehele https://saaremaatoidufestival.ee/liikudes-tervemaks/

Korraldaja Saaremaa Spordikool ning Saaremaa Toidufestival