Tartu Ülikooli spordihoones 20.-21 veebruaril toimunud Eesti juunioride talvistel kergejõustiku meistrivõistlustel võitis Johannes Treiel kuld- ja pronksmedali.

60 m tõkkejooksus võitis Johannes Treiel uue isikliku rekordi 8,09-ga kuldmedali. „Tulemus on väga hea,“ tunnistas Johannes Treiel. „Täiesti ideaalne jooks ei olnud ja varu jääb alati. Finaaljooksus oli start kehvem, kui eeljooksus, kuid ülejäänud jooksuga võib väga rahule jääda.“

Kaugushüppes sai Johannes Treiel kirja 6.80 ja võitis pronksmedali. „Lootused olid kõrgemad,“ märkis ta. „Mu pikim katse oli hüpatud paku tagant ehk varu on palju. Üldiselt oli päris närviline võistlus, sest tulemuse sain alles kolmandal katsel ja konkurendid olid väga lähedal minust mööda hüppamisele.“

60 m sai 7,22-ga viienda koha. Johannes Treieli sõnul on praegune vorm parim, mis siiani olnud on, aga ta loodab, et suudab veel veidi paremaks saada, et paari nädala pärast mitmevõistlusel hästi võistelda.

Järgmised võistlused on järgmisel nädalal, kui toimuvad täiskasvanute meistrivõistlused.