Kuressaare Linnajooksuga seoses on mootorsõidukite liikluseks ja parkimiseks suletud järgmised Kuressaare tänavad (vt. kaarti):

Kell 07.00 – 16.30

Kaevu tn Talve tn ristmikust Marientali tee ristmikuni.

NB! Osalejatel on mootorsõidukitega liiklemine tervisepargi parklasse pääsemiseks Marientali tn ristmikust kuni parkla juurdepääsu teeni lubatud (v.a 12.30 – 13.30).

Kell 13.00 – 15.00

Kaevu tn Pärna tn ristmikust Marientali tee ristmikuni

Liikluskorraldust on muudetud Nooruse tänaval:

Nooruse tänav on kell 07.00 – 16.30 kahesuunaline. Nooruse tänava kaudu on osalejatele tagatud ligipääs Kuressaare Gümnaasiumi sisehoovi parklasse.

Ülejäänud rajalõigud on liikluseks avatud, liiklus võib olla jooksuga seoses häiritud!

• 5 km raja marsruut: Kaevu tn – Marientali tee kergliiklustee – Uus-Roomassaare tn kergliiklustee – Tuule tn kergliiklustee – Staadioni tn kergliiklustee – Lossipark – Pärna tn – Kaevu tn
  • 10 km raja marsruut: Kaevu tn – Marientali tee kergliiklustee – Ringtee kergliiklustee – Aia tn – Suur-Sadama põik – Suur-Sadama tn – Töö tn – Kuressaare linna puhkeala Kalda pst ja Raiekivi säär – Lossipark – Pärna tn – Kaevu tn