Liikudes Tervemaks kutsub suve lõpus jooksma!

Otsi välja oma puhkusele pandud jooksutossud ning tule naudi ühiseid jooksusamme Kuressaare Tervisepargis 21. augustil 18:00!

Suvi on peagi lõppemas ning uus kooliaasta toob endaga kaasa värske energia ja motivatsiooni. Kas oled valmis selleks, et võtta uue õppeaasta algusega ette uus eesmärk ja leida oma koht jooksurajal? Kutsume Sind osalema Liikudes Tervemaks järgmisel etapil, kus meie külaliseks on treener Liis Hulkko, Saaremaal tegutseva jooksuklubi eestvedaja.

Eriti oodatud on noored, sest see on ideaalne võimalus alustada jooksu teekonda või täiendada oma oskusi kogenud jooksuhuntide kõrval. Liis annab kindlasti väärt nõu ja inspireerib meid kõiki!

Ära jää liiga kauaks mõtlema, vaid tule ja tähista uue kooliaasta algust aktiivselt liikudes! Ootame Sind ja Sinu sõpru, et koos luua toredaid kogemusi ja tõsta oma jooksuoskused järgmisele tasemele.

Jooksutrenn kestab umbes 45 minutit, tempo on kerge – igaühel on võimalik kaasa lüüa.

Kohtume Kuressaare Tervisepargis – jookseme koos ja liikudes tervemaks!

Korraldaja Saaremaa Spordikool

Üritus on TASUTA!