27.-29.11 Pärnus peetud U-16 poeglaste Eesti Karikavõistluste finaalturniiril tulid Saaremaa Spordikooli poisid 8.kohale.

Mängud peeti Pärnu Mai Kooli võimlas ja esimestest mängudest peale olid saarlased oma tegemistega kimpus. Oma õiget rütmi, mängu lugemist ega üksteise mõistmist ei leitud. Poiste treener Asko Esna: „ Väga kehva esitlus kõigis mängudes meie poolt. Muidugi oli ka positiivseid hetki aga väga mõru maik jääb suhu. Kindlasti mängis suur rolli ka see, et kaks nädalat olid poisid haiged ja treeningutel oli ainult üks poiss aga ei taha hakata selle taha pugema, pole mõtet. Eks tuleb tunnistada, et olen ka ise teinud valesi valikuid ja otsuseid, mida nüüd tagantjärgi on hea öelda, et oleks võinud teha nii või naa. Oleks ja poleks pole vennad ja eks igast asjast tuleb õppida, olen minagi alles noor ja roheline treener ning otsin oma kohta kogu selles võrkpalli maailmas”.

Turniiri paremusjärjestus:

1. Pärnu SK I