08.09.2022 9:00 – 17.09.2022 23:59

Liigu, avasta ja saa teada, millised suurepäraseid restorane Kuressaare endas peidab. Ühendame hea toidu ning liikumise. Selleks on kokku saanud Liikudes Tervemaks sari ning Saaremaa Toidufestival.

See on liikumismäng, mille eesmärk on (taas)avastada ülimaid maitseelamusi pakkuvaid restorane Kuressaares. Samal ajal saab teada palju huvitavat teele jäävate punktide kohta. Punktidesse pead REAALSELT KOHALE MINEMA. 

Rada on mõeldud läbimiseks jala või jalgrattaga. Kiirusepiirang 15km/h. Kiiruse ületamise korral võetakse punkt maha, ning sel juhul pole võimalik loosis osaleda. 

Restoranidesse sisse ei pea minema, piisab vaid, kui oled õigel aadressil. Mängus on üle-Kuressaare 13 punkti. Punkti arvestamiseks pead kõigis kohtades (restorani ukse/sildi ees) tegema endast foto ning laadima selle rakenduse keskkonda üles. Mäng kestab 8-17. septembrini. 

Mängus osalemiseks, pead alla laadima NaviCup mobiilirakenduse. https://navicup.com/

Sisene „Liikudes Tervemaks: Restoranide Nädal NaviCupiga“ mängu ja registreeri oma tiim või iseennast. Avaneval kaardil näedki kõiki punkte. Kui jõuad mingile punktile piisavalt lähedale (pead reaalselt kohale minema), avaneb rakenduse ekraanil infoleht, mis räägib sulle pisut selle koha kohta. 

Mäng on mõeldud aktiivseks ajaviiteks ilusas Kuressaares. 

Raja läbinud osalejad saavad lunastada Liikudes Tervemaks 2022 kleepsu Kuressaare spordikeskusest.

Kõigi raja läbijate vahel lähevad loosi auhinnad, mille on välja pannud Saaremaa Toidufestival. Loosimine toimub 18. septembril Õunakohvikute päeval, Coopi pere heategevuslik õunakohvik Tehnika 5 (Kaubaait) ees.

Auhindu saab lunastada Kuressaare spordikeskusest kuni septembri lõpuni.

Etapp toimub koostöös Saarema Toidufestivaliga. Vaata festivali kava ning leia infot mängu ja teiste ürituste kohta siit: https://saaremaatoidufestival.ee/

Niisiis, võtke oma nutikad välja ja pange NaviCup rakendus tööle 8.-17.09.2022.

https://www.facebook.com/saaremaatoidufestival/

https://www.instagram.com/saaremaatoidufestival/

https://www.facebook.com/events/431924882221193