Saaremaa Spordikooli noormehed ja neiud mängisid 4.-6.novembrini Rakveres ja Tallinnas Eesti Karikavõistlustel, kus saavutati vastavalt 6. ja 11. koht.

Noormehed kaotasid Salva/Kaarsilla Tartule, SK Tats I, Selver Tallinn SK I ja Pärnu SK 3-0. Rakvere SK mängus oli kaalul turniiri 5. ja 6.koht, madistamist oli palju aga mängumeeste punktide mängimisel olid Rakvere noormehed kindlamad ja saarlastel tuli taaskord 3-0 kaotus vastu võtta. Poiste treener Asko Esna: „ Väga raske turniir meile. Me ei leidnud kuidagi võtit, et vastaseid alistada. Teised olid kogu aeg sammu võõra ees ja raskeks läks meil igal rindel. Jäime vastastele alla mängu kiiruses, peame suutma oma ründaja paremini rünnakule viia ja leidma ka stabiilsuse. Kõikides mängudes olime geimi algul kenasti valmis aga geimi keskelt hakkas vahe sisse tulema. Ühel hetkel tekkis meil kõigil barjäär ette ja sellest me üle ei saanudki. Hetkel meil ei ole võistkonnas sellist liidrit, kes mängu oma õlgadele võtaks ja seejärel võistkonda veaks. Kui tahame võita, peame tegutsema rohkem võistkondlikumalt, mitte individuaalselt”.

Neidu aga mängisid oma mängud Tallinnas. Sarnaselt poistele mänguvõitu kätte ei saadud. Turniiril pidid saarlased tunnistama Selver Tallinn II, Pärnu SK II, Palusalu SK ja Narva SK Energia 3-0 paremusi. Ene Kask lõppenud turniirist: „Jäime jänni pallingu vastuvõtuga aga kui see element meil töötas, siis rünnakul olime resultatiivsed. Kaitsemäng on meil kõige suurem murelaps hetkel, kohati seisame päris valedel kohtadel”.

Noormehed mängisid koosseisus: Robin Alba, Karl-Erik Tänav, Randel Sepp, Hardi Aun, Sander Õispuu, Karel Kikas, Maksim Losnikov, Andres Sui, Joosep Leemet, Andre Koppel ja Oskar Kivi.

Neidu mängisid koosseisus: Krislin Heinsoo, Maike Kadaja, Kätriin Käsper, Tregetter Ling, Karoli Mägi, Mia Muru, Liisa Õunpuu, Carmen Electra Pirn, Kätriin Põld, Marie Puust ja Kristel Sild.