Laupäeval, 30.septembril pidasid Saaremaa Spordikooli U18 noormehed Eesti Karikavõistluste tsooni Kuressaare Spordihoones, kus saavutati II koht.

Esimeses kohtumises jäädi alla 1:3(-20,19,-26,-25)Selver Tallinn Audnetes I võistkonnale. Teine mäng aga võideti kindlalt 3:0(14,15,19) Tartu SS Kalevit. Saarlaste treener Asko Esna: „Me ei saanud esimeses kohtumises üldsegi oma mängu tööle ja põrusime. Poistel ei tulnud kohe mitte see mäng välja. Mitte, et vastane oleks meid millegiga üllatanud, vaid pigem ise mängisime kehvalt.” Tartuga kohtumises puudus aga pinge ja mänguaega said ka vahetusmängijad.

Selver Tallinn Audentes I võistkond edenes kahe võiduga I finaalgruppi ja Saaremaa Spordikooli noormehed II finaali. Eesti Karikavõistlused mängitakse 10.-12.novembril.

Võistkonnas mängisid: Robin Alba, Karl-Erik Tänav, Oskar Kivi, Egert Andrejev, Gerdo Pool, Mart Vahter, Lauri Lakkur, Markkus Erin-Uussaar, Laur Palijenko, Tanel Raamat ja Andre Koppel.