2016

Siit leiate Kuressaare Linnajooksu finišiprotokollid

Kuressaare10km finiš

Kuressaare5km finiš

Kuressaare5km_matk finiš

35. Kuressaare Linnajooksu lastejooks

***

XXXV KURESSAARE LINNAJOOKS

30.aprill 2016.a.

Registreerinuid kokku (5 km ja 10 km jooksjad + 5 km matkajad + lastejooks) – 1218, nendest lõpetas 1157 jooksjat- matkajat (vastavalt 441 + 166 + 251 + 299 osalejat)

***

Aktiivseim kool – KURESSAARE VANALINNA KOOL

Aktiivsem spordiklubi – JOOKSUKLUBI SARMA

Aktiivseim asutus – OUMAN ESTONIA OÜ

Vanim osaleja: PAAVO VARA (sünd. 1935)

Noorim osaleja põhidistantsil (5 ja 10km jooks): RAGNAR ÕIGE (sünd. 2008)

Loosijalgratta võitja: ROMET VAHTER

Tõukeratta võitja:  MERILIN ANDREAS

***

5 km jooks (6 parimat)

Kalev Õisnurm SV Torutööd 17:58.4

II Teet Kokk SK Saarde 18:41.5

III Janar Mai Mustjala Vald 18:51.0

Jaan Õun Täppsportlane 19:42.7

Romet Raun Tallinna Tehnikaülikool 19:53.1

Karl Pehk                    19:57.7

***

5 km jooks naised (6 parimat)

Darola Kruusik  MV Spordiklubi 21:34.9

II Taimi Kangur Leisi Keskkool 21:59.7

III Grete Kokk Kuressaare Gümnaasium 22:30.5

Eva Haavel Saaremaa Ühisgümnaasium 22:30.7

Anni Kokk Kuressaare Gümnaasium 23:29.8

Gerda Kurm               25:00.1

***

5 km jooks meesseeniorid

Kalev Õisnurm SV Torutööd 17:58.4

II Kaido Eichfus Saarte Tehnika 20:35.1

III Janek Meet JK Ameraas 22:38.0

***

5 km naisseeniorid

Taimi Kangur Leisi Keskkool 21:59.7

II Merili Rüütel Aus Rüütel OÜ 27:46.9

III Kairit Lindmäe Kuressaare Linnavalitsus 28:05.5

***

5 km noormehed

Daniel Rüütel Kuressaare Vanalinna Kool 20:25.2

II Oliver Himmist Salme Põhikool 20:55.8

III Jass Saarkoppel Saaremaa Ühisgümnaasium 20:55.9

***

5 km neiud

Grete Kokk Kuressaare Gümnaasium 22:30.5

II Anni Kokk Kuressaare Gümnaasium 23:29.8

III Lotta Meet JK Ameraas 25:23.7

***

10 km (6 parimat)

Ando Õitspuu JK Sarma 32:48.9

II Mairo Mändla Kivi CB Trading 32:52.2

III Ahto Jakson SK Prorunner 36:29.8

Tarmo Mändla SV Torutööd 36:40.1

Priit Kald Kuressaare Ametikool 37:26.9

Ago Kokk Ringipood 38:09.2

***

10 km naised (6 parimat)

Liliana Torn Mersedese Kohvik 39:56.2

II Liina Silluste Sparta 42:21.6

III Kadri Hekk Swedbank Spordiklubi 46:08.3

Stella-Liisa Lõhmus Sisekaitseakadeemia 46:19.8

Janne Kozer JK Aameraas 47:23.5

Katja Merenluoto TMT/Finland 48:12

Toetajad ja koostööpartnerid