tausta pilt



Nr Eesnimi Perenimi Asutus/Klubi Vanusegrupp Distants
1 Georg Peeters Tuulte Roosi Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Stella Tamm Kuressaare Ristiku Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Laureen Veski Trelleborg Industrial Products Estonia OÜ lastejooks Distants 200m lastele
1 Johanna Väli Tuulte Roosi Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Aaron Tamm Tuulte Roosi Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Theodor Vabar Pargi Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Jaco Putnik lastejooks Distants 200m lastele
1 Pärtel Kivi Pargi Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Theron Vabar Pargi Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Pärli Kivi Pargi Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Jack Putnik lastejooks Distants 200m lastele
1 Anete Arikas Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Kinne Ots lastejooks Distants 200m lastele
1 Sohvi Piipuu Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Kene Ots lastejooks Distants 200m lastele
1 Jasper Piipuu Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Joonas Puiestee Kuressaare Ristiku Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Robin Vaga Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Johan Leemet Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Ever Richard Rannamets lastejooks Distants 200m lastele
1 Erin Lisette Rannamets lastejooks Distants 200m lastele
1 Erik Johann Rannamets lastejooks Distants 200m lastele
1 Alexandra Anniste Eralasteaed Naerusuu lastejooks Distants 200m lastele
1 Karl Jakob Suurpere Tuulte Roosi Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Armin Sügiste Metsküla Lastehoid lastejooks Distants 200m lastele
1 Elli Kolk Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Karmen Reinvald Eralasteaed Naerusuu lastejooks Distants 200m lastele
1 Albert Ormus Kuressaare Ristiku Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Eia Nõgu Pihtla Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Robert Ormus Kuressaare Ristiku Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Kerret Tamm Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Kerton Tamm Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Katre Kasemaa Eralasteaed Kõige Suurem Sõber lastejooks Distants 200m lastele
1 Merike Kasemaa Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Mairold Muul Eralasteaed Naerusuu lastejooks Distants 200m lastele
1 Genneth Armuand Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Ramon Dolgovski Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Emili Johanson Rohu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Ivo Johanson Rohu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Marleen Maksimov Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Karl Teern Rohu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Karl -Sander Kuusk Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Harri Teern Fitlife Kuressaare lastejooks Distants 200m lastele
1 Martin Kullama Tuulte Roosi Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Euuben Kask lastejooks Distants 200m lastele
1 Markus Kullama Tuulte Roosi Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Andri Fedorov Rohu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Sander Soome Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Sandra Soome Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Karlos Kont Rohu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Lenna Kurgpõld lastejooks Distants 200m lastele
1 Cristofer Voksepp Naerusuu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Sofia Voksepp Naerusuu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Laura Aavik lastejooks Distants 200m lastele
1 Germo Turja Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Ramon Laanekivi Kuressaare Ristiku Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Elinora Arge Kärla Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Ragmar Laanekivi Kuressaare Ristiku Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Melissa-Mirell Mänd Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Artur Arge Kärla Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Raimar Laanekivi lastejooks Distants 200m lastele
1 Romi Rohulaid Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Kenneth Heinväli Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Morris Püüa Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Derek Heinväli lastejooks Distants 200m lastele
1 Karel Kuusk Eralasteaed Naerusuu lastejooks Distants 200m lastele
1 Jesper Esna Saaremaa Võrkpalli Liit lastejooks Distants 200m lastele
1 Lisete Kull Kuressaare Ristiku Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Triine Allmägi Kuressaare Ristiku Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Loore Allmägi Kuressaare Ristiku Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Keidy Merelaid Jk Aameraas lastejooks Distants 200m lastele
1 Eliise Käen Jk Aameraas lastejooks Distants 200m lastele
1 Rico Kahest Ristiku Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Luisa Tambur Valjala Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Mari-Liis Nuut Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Karmo Tambur Valjala Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Sander Saarela Rohu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Karola Uhle lastejooks Distants 200m lastele
1 Sophia Marie Mehik lastejooks Distants 200m lastele
1 Stella- Liise Väer Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Lisette Aus Palade Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Emily Kärner Tuulte Roosi Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Kirke kütt Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Keron Mägi Pargi Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Mia Reiser lastejooks Distants 200m lastele
1 Emily Õun Eralasteaed Naerusuu lastejooks Distants 200m lastele
1 Johan Mander Eralasteaed Naerusuu lastejooks Distants 200m lastele
1 Lisette Matt Laagri kool lastejooks Distants 200m lastele
1 Oliver Matt lastejooks Distants 200m lastele
1 Markus Karu lastejooks Distants 200m lastele
1 Mathias Masing Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Kristofer Kiil Kuressaare Ristiku Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Loore Mai Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Aneta Juursalu Pargi Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Kristjan Kuusk lastejooks Distants 200m lastele
1 Kristofer Vaik lastejooks Distants 200m lastele
1 Lota Juursalu Pargi Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Kristofer Vaik lastejooks Distants 200m lastele
1 Aron Kurta Metsküla Lastehoid lastejooks Distants 200m lastele
1 Arthur Puppart Eralasteaed Naerusuu lastejooks Distants 200m lastele
1 Ramon Kurta Metsküla Lastehoid lastejooks Distants 200m lastele
1 Andero Kurta Metsküla Lastehoid lastejooks Distants 200m lastele
1 Kert Sepp Rohu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Kristiina Selter lastejooks Distants 200m lastele
1 Krit Sepp Rohu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Kusti Selter lastejooks Distants 200m lastele
1 Mirjam Kreis lastejooks Distants 200m lastele
1 Anna Naulainen Naerusuu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Karl Saagpakk Rohu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Klaudia Uibo Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Heliis Uibo Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Kristofer-Robin Laine Eralasteaed Kõige Suurem Sõber lastejooks Distants 200m lastele
1 Romet Kuusk lastejooks Distants 200m lastele
1 REIO TEDER Rohu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Raimond Rand lastejooks Distants 200m lastele
1 Karl Eerik Palts Tuulte Roosi Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Karoliina Koppel Kärla Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Marie Elli Trelleborg Industrial Products Estonia OÜ lastejooks Distants 200m lastele
1 Arvi Rasmus Aavik lastejooks Distants 200m lastele
1 Maribel Sinaida Saan Ristiku Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Mart-Sander Aru Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Frederik Valma lastejooks Distants 200m lastele
1 Christofer Valma lastejooks Distants 200m lastele
1 Saskia Parts Eralasteaed Naerusuu lastejooks Distants 200m lastele
1 Karola Koppel Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Mihkel Mändmaa Pargi Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Benjamin Veberson Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Maribel Aulik Rohu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Lisete Aulik Rohu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Melani Grepp lastejooks Distants 200m lastele
1 Kevin Matt Pargi Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Oskar Matt Pargi Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Karl-David Westholm lastejooks Distants 200m lastele
1 Laureen Valdmets Pargi Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Annabel Vahu Rohu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Kärt Lillepärg Eralasteaed Naerusuu lastejooks Distants 200m lastele
1 Jaagup Mändmaa lastejooks Distants 200m lastele
1 Meriliis Mikola lastejooks Distants 200m lastele
1 Chris – Adrian Vaher lastejooks Distants 200m lastele
1 Laura Mikola Kuressaare Ristiku Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Carl – Arthur Vaher Ristiku Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Steven Aus Pargi Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Sandra Vaher lastejooks Distants 200m lastele
1 Karl Vaher lastejooks Distants 200m lastele
1 Sofia Sadam Eralasteaed Naerusuu lastejooks Distants 200m lastele
1 Kert Virves Kärla Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Adeele-Mia Väer Kuressaare Ristiku Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Kristofer Väer Kuressaare Ristiku Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Robin Jõeveer Pargi Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 William Vihman Lümanda Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Riko Mänd Trelleborg Industrial Products Estonia OÜ lastejooks Distants 200m lastele
1 Helena Loik Kuressaare Ristiku Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Priit Loik Kuressaare Ristiku Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Gregor Sikk Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Jesse-Revo Sepp Trelleborg Industrial Products Estonia OÜ lastejooks Distants 200m lastele
1 Eero Sikk Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Kaspar-Romero Sepp Trelleborg Industrial Products Estonia OÜ lastejooks Distants 200m lastele
1 Emma Helena Babenko Saaremaa Ühisgümnaasium lastejooks Distants 200m lastele
1 Riko Reinväli Trelleborg Industrial Products Estonia OÜ lastejooks Distants 200m lastele
1 Romet Põldme Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Rasmus Pohlak Kuressaare Ristiku Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Kirke Lepp Ristiku Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Brenet Kremer lastejooks Distants 200m lastele
1 Trevon Tähepõld lastejooks Distants 200m lastele
1 Arabella Aaslaid Aste Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
1 Jaron Jaaku lastejooks Distants 200m lastele
1 Delisa Victoria Soots lastejooks Distants 200m lastele
1 Fredi Tähepõld lastejooks Distants 200m lastele
2 Jelena Nova-Ginzburg NS Distants 10 km jooks
3 Taivo Linnamägi MKM Jooksuklubi M Distants 10 km jooks
5 Timo Müür SK ProRunner / RunMed M Distants 10 km jooks
6 Tarmo Vipre MS Distants 10 km jooks
8 Anna Maria Võsu NS Distants 10 km jooks
9 Ain Rahu MS Distants 10 km jooks
10 Marju Soonets N Distants 10 km jooks
11 Raul Vinni Treeningpartner MS Distants 10 km jooks
12 Renee Maripuu Kuressaare Gümnaasium PU19 Distants 10 km jooks
13 Ken Almet Kuressaare Gümnaasium PU19 Distants 10 km jooks
14 Maarika Laks N Distants 10 km jooks
15 Jana Mahlapuu NS Distants 10 km jooks
16 Andrus Kivari Saint Gobain Glass Estonia SE MS Distants 10 km jooks
17 Kaie Henno Saint Gobain Glass Estonia SE NS Distants 10 km jooks
18 Tannar Henno Saint Gobain Glass Estonia SE MS Distants 10 km jooks
19 Mihkel Tammeveski M Distants 10 km jooks
20 Koit Pruunlep Kuressaare Politseijaoskond MS Distants 10 km jooks
22 Anne-Ly Kasemaa Spordikomitee NS Distants 10 km jooks
23 Jaen Ots Tantsutrupp LiPs M Distants 10 km jooks
24 Marcus Puust Kuressaare Gümnaasium PU19 Distants 10 km jooks
25 Mikk Kruusmägi Trelleborg Industrial Products Estonia OÜ M Distants 10 km jooks
26 Rauno Rauniste M Distants 10 km jooks
27 Kairit Kaasik NS Distants 10 km jooks
28 Hillar Vainjärv MS Distants 10 km jooks
29 Reemet Uhle Merinvest OÜ MS Distants 10 km jooks
30 Ly Pani NS Distants 10 km jooks
31 Ivika Puust N Distants 10 km jooks
32 Andre Jakobson M Distants 10 km jooks
33 Virgo Viires Jk Aameraas MS Distants 10 km jooks
34 Ingrit Ernits NS Distants 10 km jooks
35 Kaido Rannu Arens Torutööd OÖ M Distants 10 km jooks
36 Indrek Põhjatu M Distants 10 km jooks
37 JAANUS PURGA Spordiklubi Väga Aeglased MS Distants 10 km jooks
38 Kristjan Ööpik M Distants 10 km jooks
39 Anastasiya Zhenchenko I Love Supersport Tallinn N Distants 10 km jooks
40 Inga Mustonen Lidl Eesti OÜ N Distants 10 km jooks
41 Maris Tustit N Distants 10 km jooks
42 Marko Elli Trelleborg Industrial Products Estonia OÜ M Distants 10 km jooks
43 Katriin Ivanov N Distants 10 km jooks
44 Saima Rand NS Distants 10 km jooks
45 Merle Treier N Distants 10 km jooks
46 Vitali Petrov WPCapital M Distants 10 km jooks
47 Kadri Kuusik NS Distants 10 km jooks
48 Risto Reinumägi NEWAY OÜ M Distants 10 km jooks
49 Silver Tilk Tele2 Eesti AS M Distants 10 km jooks
50 Jana Napritson Selver NS Distants 10 km jooks
51 Katre Pesti N Distants 10 km jooks
52 Elina Laanep Nordea N Distants 10 km jooks
53 Ilmar Luup MS Distants 10 km jooks
54 Sander Tuulik M Distants 10 km jooks
55 Agnessa Kiik N Distants 10 km jooks
56 Aivar Kiik MS Distants 10 km jooks
57 Kaarel Vene PU19 Distants 10 km jooks
58 Siiri Vene N Distants 10 km jooks
59 Madis Matsberg M Distants 10 km jooks
60 Kaie Valk NS Distants 10 km jooks
61 Kermo Teral M Distants 10 km jooks
62 Marek Viiklaid ViimsiVV MS Distants 10 km jooks
63 Vairi Lehtsaar NS Distants 10 km jooks
64 Moonika Villem NS Distants 10 km jooks
65 Albert Truuväärt AM–stuudio MS Distants 10 km jooks
66 Anti Toplaan EELK Kuressaare MS Distants 10 km jooks
67 Jaanus Lehtsaar MS Distants 10 km jooks
68 Kai Reilent N Distants 10 km jooks
69 Viljo Prantsus MS Distants 10 km jooks
70 Hendo Oja SPARTA MS Distants 10 km jooks
71 Jana Pavlenkova Prototron NS Distants 10 km jooks
72 Elise Kaidme N Distants 10 km jooks
73 Harry Volke Tamrex MS Distants 10 km jooks
74 Mart Usin MS Distants 10 km jooks
75 Villu Veel Jk Sarma MS Distants 10 km jooks
76 Indrek Ratas MS Distants 10 km jooks
77 Vilvi Vallik NS Distants 10 km jooks
78 Martine Tammaru NS Distants 10 km jooks
79 Sirli Jaska NS Distants 10 km jooks
80 Triin Sikkal NS Distants 10 km jooks
81 Hanna-Liisa Virkus Swedbank N Distants 10 km jooks
82 toivo ivainen MS Distants 10 km jooks
83 Monika Raiendik NS Distants 10 km jooks
84 Kristine Langi Danske Bank NS Distants 10 km jooks
85 Oskar Krull PU19 Distants 10 km jooks
86 Erik Tannberg M Distants 10 km jooks
87 Mikk Sangla PU19 Distants 10 km jooks
88 Karin Sangla NS Distants 10 km jooks
89 Kevin Nutov PU19 Distants 10 km jooks
90 Rainer Mark M Distants 10 km jooks
91 Andre Kaaver Merlang OÜ M Distants 10 km jooks
92 Uibo Kallas MS Distants 10 km jooks
93 ESTE MAIDLE NS Distants 10 km jooks
94 Alena Khash NS Distants 10 km jooks
95 Laur Saar MS Distants 10 km jooks
96 Signe Kõiv NS Distants 10 km jooks
97 Riho Juurik TVJ M Distants 10 km jooks
98 Rauno Mäe M Distants 10 km jooks
99 Raul Volke Tamrex M Distants 10 km jooks
100 Aile Puls-Lillepa NS Distants 10 km jooks
101 Ragnar Kiveste MS Distants 10 km jooks
102 Heddi Erikson-Kiveste NS Distants 10 km jooks
103 Anne Krull NS Distants 10 km jooks
104 Eiko Kadarik M Distants 10 km jooks
105 Alar Aasaleht PERH MS Distants 10 km jooks
106 Tiit Sepp STACC M Distants 10 km jooks
107 Kristjan Roosild Transferwise M Distants 10 km jooks
108 Kaarel-Paulus Kaeramaa M Distants 10 km jooks
109 Reemet Valting M Distants 10 km jooks
110 Eiko Sau M Distants 10 km jooks
111 Toivo Veski MS Distants 10 km jooks
112 Tarvi Tameri M Distants 10 km jooks
113 Marko Pill MS Distants 10 km jooks
114 Valter Ritso MS Distants 10 km jooks
115 Juhan Paabstel MS Distants 10 km jooks
116 Anneli Priinits Viljandi Coop NS Distants 10 km jooks
117 Eerik Hudilainen PU19 Distants 10 km jooks
118 Raili Moldov NS Distants 10 km jooks
119 Airet Andresson G4S Eesti AS MS Distants 10 km jooks
120 Marko Rillo CreaWity MS Distants 10 km jooks
121 Andrus Vaher Vaheri Ehitus M Distants 10 km jooks
122 Viktor Kokk Aatom Projekt OÜ MS Distants 10 km jooks
123 Roman Startsev Docura MS Distants 10 km jooks
124 Kaido Karussaar MS Distants 10 km jooks
125 Ahti Nuga M Distants 10 km jooks
126 Andre Kruustok M Distants 10 km jooks
127 Kalle Kruustok M Distants 10 km jooks
128 Virge Joorits Järva Tarbijate Ühistu NS Distants 10 km jooks
129 Eve Kitvel Eesti Energia Spordiklubi NS Distants 10 km jooks
130 Julija Varušina Häirekeskus N Distants 10 km jooks
131 Kristjan Lukk Politsei- ja Piirivalveamet M Distants 10 km jooks
132 Aivar Oja KL ALUTAGUSE MALEV MS Distants 10 km jooks
133 Keidi Õispuu NS Distants 10 km jooks
134 Elo Rüütel RTK NS Distants 10 km jooks
135 Janek Käärd Puitkatused OÜ MS Distants 10 km jooks
136 Urmas Karu - MS Distants 10 km jooks
137 Liisi Laum Spordikomitee NS Distants 10 km jooks
138 Sigrid Turja Treeningpartner N Distants 10 km jooks
139 Karre Lauring ProRunner MS Distants 10 km jooks
140 Piret Randveer NS Distants 10 km jooks
141 Katrin Koit NS Distants 10 km jooks
142 Riho Õun Kuressaare Politseijaoskond M Distants 10 km jooks
143 Lisett Alt Jk Sarma TU19 Distants 10 km jooks
144 Rein Tamm MS Distants 10 km jooks
145 Anni Kingsepp N Distants 10 km jooks
146 Margus Leedo M Distants 10 km jooks
147 Jekaterina Leedo N Distants 10 km jooks
148 Ja8 Vatsfeldt Kallemäe Kool TU19 Distants 10 km jooks
149 ilja Dzjuba M Distants 10 km jooks
150 Tanel Vahtra M Distants 10 km jooks
151 Anne-Ly Palm ProRunner NS Distants 10 km jooks
152 Kaimar Tamm PU19 Distants 10 km jooks
153 liliana Torn Täppsportlased NS Distants 10 km jooks
154 Marek Ross Myfitness M Distants 10 km jooks
155 Ahti Lepp Kuressaare Politseijaoskond MS Distants 10 km jooks
156 Pelle Nepper MS Distants 10 km jooks
157 Silja Jürs Sparta SS N Distants 10 km jooks
158 Marju Lepmets NS Distants 10 km jooks
159 Märten Salong Saaremaa Ühisgümnaasium PU19 Distants 10 km jooks
160 Stenver Matt M Distants 10 km jooks
161 Indrek Matt Kuressaare Soojus MS Distants 10 km jooks
162 Paul Antsaar Saaremaa Ühisgümnaasium PU19 Distants 10 km jooks
163 Heddi Põld Spordikomitee N Distants 10 km jooks
164 Anne-Li Tilk Jk Sarma NS Distants 10 km jooks
165 Arnold Nõmm Jk Sarma MS Distants 10 km jooks
166 Ellar Ellik Kuressaare Politseijaoskond MS Distants 10 km jooks
167 Mart Aru Kessu Kohvik MS Distants 10 km jooks
168 Jörgen Liister M Distants 10 km jooks
169 Andrei Lopsik MS Distants 10 km jooks
170 Ragnar Sepp M Distants 10 km jooks
171 Ahti Lepp Kuressaare Politseijaoskond MS Distants 10 km jooks
172 Anneli Peegel NS Distants 10 km jooks
173 Eliise Peegel TU19 Distants 10 km jooks
174 Ainer Undrest Spordikomitee M Distants 10 km jooks
175 Karmen Talur N Distants 10 km jooks
176 Riin Magus Eralasteaed Naerusuu N Distants 10 km jooks
177 Elo Paluoja NS Distants 10 km jooks
178 Rain Arnus Trelleborg Industrial Products Estonia OÜ MS Distants 10 km jooks
179 Liina Sepp N Distants 10 km jooks
180 Stefan Jaanus Rüstern Spordiklubi Väga Aeglased M Distants 10 km jooks
181 Jüri Linde Saaremaa Vallavalitsus MS Distants 10 km jooks
183 Anneli Õige Fitlife Kuressaare NS Distants 10 km jooks
184 Matis Sikk Kuressaare Politseijaoskond MS Distants 10 km jooks
186 Raili Rüütel NS Distants 10 km jooks
187 Kaido Rosin MS Distants 10 km jooks
188 Robin Pruunlep Kuressaare Gümnaasium PU19 Distants 10 km jooks
189 Marti Medar Treeningpartner M Distants 10 km jooks
190 kätlin pari NS Distants 10 km jooks
191 Kerli Kaasik Spordikomitee NS Distants 10 km jooks
192 Katrina Kingsepp Sporrong NS Distants 10 km jooks
194 Kristjan Kakkum Sporrong MS Distants 10 km jooks
196 Marit Berendson Spordikomitee N Distants 10 km jooks
197 Paul Kolk Jk Sarma M Distants 10 km jooks
198 Jaan Mehik Kuressaare Soojus MS Distants 10 km jooks
200 Jaan Õun Täppsportlased M Distants 10 km jooks
201 Reelika Lõhmus N Distants 10 km jooks
202 Karl Oskar Villsaar M Distants 10 km jooks
203 Annaliisa Jäme N Distants 10 km jooks
204 Jürgen Soo M Distants 10 km jooks
205 Raul Tahk Saaremaa Ühisgümnaasium PU19 Distants 10 km jooks
206 Kaja Õispuu Jk Aameraas NS Distants 10 km jooks
207 Mark Maripuu PU19 Distants 10 km jooks
208 Andres Tinkus Spordiklubi Pärnu Kahe Silla Klubi MTÜ M Distants 10 km jooks
209 Helen Mälk Spordikomitee NS Distants 10 km jooks
210 Marek Lopp Spordikomitee MS Distants 10 km jooks
211 Mirjam Piik Täppsportlased NS Distants 10 km jooks
212 Mark Toomsalu Jk Aameraas PU19 Distants 10 km jooks
213 Pille Kubits Ouman Estonia OÜ N Distants 10 km jooks
214 Kätlin Poopuu Kuressaare Ametikool NS Distants 10 km jooks
215 Ken Kirs Kuressaare Gümnaasium PU19 Distants 10 km jooks
216 Andrus Naulainen Spordikomitee M Distants 10 km jooks
217 Mariann Tartes N Distants 10 km jooks
218 Inna Lepik Käina Spordikeskus NS Distants 10 km jooks
219 Robert Mälk MS Distants 10 km jooks
220 Epp Ilver Kuressaare Gümnaasium NS Distants 10 km jooks
221 Merilin Mälk Kuressaare Gümnaasium TU19 Distants 10 km jooks
222 Vaiko Kivi Päästeamet M Distants 10 km jooks
223 Tiit Tilk Jk Sarma MS Distants 10 km jooks
224 Harald Nurmik Kuressaare Gümnaasium PU19 Distants 10 km jooks
225 Maria Kallaste Spordikomitee N Distants 10 km jooks
226 Kaupo Sasmin M Distants 10 km jooks
227 Ülari Kais SK Jooksupartner Viljandi M Distants 10 km jooks
228 Elo Nõmm Saaremaa Spordikool N Distants 10 km jooks
229 Anet Post N Distants 10 km jooks
230 Triinu Lillepärg Eesti Töötukassa NS Distants 10 km jooks
232 Yana Yashchenko SK Zaika N Distants 10 km jooks
233 Tiiu Müürsepp NS Distants 10 km jooks
234 Kim Truija 21.CC Triatloniklubi M Distants 10 km jooks
235 Kadri-Triin Truija ExpoGlobe OÜ N Distants 10 km jooks
237 Kristjan Rihvk M Distants 10 km jooks
238 Raigo Saar Jk Sarma M Distants 10 km jooks
239 Pille Tisler Fitlife Kuressaare N Distants 10 km jooks
240 Pille-Liisa Nooska Fitlife Kuressaare N Distants 10 km jooks
243 Madli Varik Kuressaare Vanalinna Kool NS Distants 10 km jooks
244 Roland Kreek Salme Põhikool PU19 Distants 10 km jooks
245 Ove Sesmin G4S Eesti AS MS Distants 10 km jooks
246 Raul Kangur Orienteerumisklubi PEKO MS Distants 10 km jooks
247 Ira Münter Kiltsi Tööjõureservid NS Distants 10 km jooks
248 Bruno Münter Kiltsi Tööjõureservid MS Distants 10 km jooks
249 Kaarel Rand M Distants 10 km jooks
250 Rauno Õismaa M Distants 10 km jooks
251 Piret Juht Spordikomitee NS Distants 10 km jooks
252 Relika Mell LHV NS Distants 10 km jooks
253 Kalev Õisnurm Treeningpartner MS Distants 10 km jooks
254 Andres Brõsov Kuressaare Politseijaoskond M Distants 10 km jooks
255 Riivo Vilgo M Distants 10 km jooks
256 Rasmus Laan M Distants 10 km jooks
257 Heljus Saks Tantsutrupp LiPs M Distants 10 km jooks
259 Aleksandr Subbotin M Distants 10 km jooks
260 Martin Naaber Spordikomitee M Distants 10 km jooks
261 Jaanis Sarapuu Spordikomitee MS Distants 10 km jooks
263 Ago Kokk MS Distants 10 km jooks
264 Raido Mitt #Headinimesed M Distants 10 km jooks
265 Marion Tibar #headinimesed M Distants 10 km jooks
266 Andi Kokk M Distants 10 km jooks
267 Ann Saks Kaitseliit Saaremaa Malev N Distants 10 km jooks
350 Janno Hollo TSK Joosu MS Distants 10 km jooks
401 Kennet Puiestee Saaremaa Ühisgümnaasium PU19 Distants 5 km jooks
402 Ron Sebastian Puiestee Saaremaa Ühisgümnaasium PU14 Distants 5 km jooks
403 Kent Puiestee Kuressaare Politseijaoskond MS Distants 5 km jooks
404 Grete-Liis Roosioks Saaremaa Spordikool TU19 Distants 5 km jooks
405 Karoliine Liigmann Saaremaa Spordikool TU19 Distants 5 km jooks
406 Eliise Hoogand Treeningpartner N Distants 5 km jooks
407 Meloore Tamm TU14 Distants 5 km jooks
408 Tristan Tamm Audentese Spordiklubi PU14 Distants 5 km jooks
409 Toomas Tamm MS Distants 5 km jooks
410 Kätlin Kroll N Distants 5 km jooks
411 Riin Suuster Saaremaa Spordikool TU19 Distants 5 km jooks
412 Andrus Suits MS Distants 5 km jooks
413 Gert-Martin Jesmin PU19 Distants 5 km jooks
414 Lisandra Püüa Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
415 Liisa Keerberg Ida-Niidu Lasteaed N Distants 5 km jooks
416 Laura Kolk TU14 Distants 5 km jooks
417 Mihkel Keso Saaremaa Ühisgümnaasium PU19 Distants 5 km jooks
418 Marilis Remmel TU19 Distants 5 km jooks
419 Lisete Vahu Saaremaa Ühisgümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
420 Kert Pruul Kuressaare Gümnaasium M Distants 5 km jooks
421 Piret Pärn Kuressaare Vanalinna Kool TU19 Distants 5 km jooks
422 Rain Uussaar M Distants 5 km jooks
423 Hendrik Õigemeel Fc Kuressaare PU14 Distants 5 km jooks
424 Sten Õigemeel Fc Kuressaare PU10 Distants 5 km jooks
425 Kristiin Nelis Saaremaa Ühisgümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
426 Kätriin Trave Kuressaare Vanalinna Kool TU19 Distants 5 km jooks
427 Kert Tartes Saaremaa Ühisgümnaasium PU19 Distants 5 km jooks
428 Ragnar puio PU14 Distants 5 km jooks
429 Peeter puio MS Distants 5 km jooks
430 Urmas Ärm MS Distants 5 km jooks
431 Anu Veermets NS Distants 5 km jooks
432 Danel Liiv M Distants 5 km jooks
433 Rebeka Koit Saaremaa Ühisgümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
434 Triinu Loho Saaremaa Ühisgümnaasium N Distants 5 km jooks
435 Timo Loho Saaremaa Ühisgümnaasium PU19 Distants 5 km jooks
436 Maksim Losnikov Saaremaa Võrkpalli Liit M Distants 5 km jooks
437 andre käen MS Distants 5 km jooks
438 Helina Pärn Jk Aameraas NS Distants 5 km jooks
439 Reminella Kappet Saaremaa Ühisgümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
440 Meelis Õispuu Arens Torutööd OÜ MS Distants 5 km jooks
441 Liisi Leppik Kärla Põhikool TU19 Distants 5 km jooks
442 Martin Rosljuk Saaremaa Spordikool PU19 Distants 5 km jooks
443 Eliise Lüll TU19 Distants 5 km jooks
444 Henrik Veskinõmm Kaitseliit Saaremaa Malev PU19 Distants 5 km jooks
445 Kairit Kalda TU19 Distants 5 km jooks
446 Kristjan-Erik Selter PU14 Distants 5 km jooks
447 Kert Selter PU10 Distants 5 km jooks
448 Jonathan Poole MS Distants 5 km jooks
449 Anneli Larionova NS Distants 5 km jooks
450 Ragne Joosep N Distants 5 km jooks
451 Marina Raja MTÜ Spordiselts NS Distants 5 km jooks
452 Mihkel Roogna MS Distants 5 km jooks
453 Kristjan Enno COOP Pank MS Distants 5 km jooks
454 Merge Reining NS Distants 5 km jooks
455 Ken Viidebaum MTÜ Tammeka MS Distants 5 km jooks
456 Katrin Sõelsepp NS Distants 5 km jooks
457 Krista Kõiv NS Distants 5 km jooks
458 Ahto Selter AS Eesti Pagar MS Distants 5 km jooks
459 MARKO KASKA MS Distants 5 km jooks
460 Erki Koht Koht M Distants 5 km jooks
461 Raimo Saul MS Distants 5 km jooks
462 Kätlin Kroll N Distants 5 km jooks
463 Brita Munk Saaremaa Spordikool TU19 Distants 5 km jooks
464 Emili Leemet Kuressaare Gümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
465 Maria Kiier Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
466 Lenna Vares Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
467 Helerin Kallus Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
468 Valdek Anniste Spordikomitee M Distants 5 km jooks
469 Kristi Anniste Spordikomitee NS Distants 5 km jooks
470 Kristofer Johannes Arula Kuressaare Vanalinna Kool PU14 Distants 5 km jooks
471 Kersti Aru Kessu Kohvik NS Distants 5 km jooks
472 Loora Toll TU14 Distants 5 km jooks
473 Robin Alba PU19 Distants 5 km jooks
474 OONA KOPLIMÄE Saaremaa Spordikool TU19 Distants 5 km jooks
475 Ene Rahu Beautiful Me kehasalong NS Distants 5 km jooks
476 Õnnely Rahu Leisi Keskkool TU19 Distants 5 km jooks
477 Kristo Rahu Kuressaare Gümnaasium PU14 Distants 5 km jooks
478 Kert Rahu Kuressaare Gümnaasium PU10 Distants 5 km jooks
479 Daniel Piht Saaremaa Ühisgümnaasium PU14 Distants 5 km jooks
480 Rene Dubrovski Saaremaa Ühisgümnaasium PU19 Distants 5 km jooks
481 Triin Stankevitš Fitlife Kuressaare NS Distants 5 km jooks
482 Kairit Lindmäe Fitlife Kuressaare NS Distants 5 km jooks
483 Margit Saar NS Distants 5 km jooks
484 Ülar Jürviste Kaitseliit Saaremaa Malev MS Distants 5 km jooks
485 Getter Must N Distants 5 km jooks
487 Kevin Laanekivi Kuressaare Gümnaasium PU14 Distants 5 km jooks
488 Kädi Lepberg N Distants 5 km jooks
489 Kaisa Nurm N Distants 5 km jooks
490 Aleksander Aulik Kuressaare Gümnaasium PU14 Distants 5 km jooks
491 Marite Vaga Fitlife Kuressaare N Distants 5 km jooks
492 Maria Lember Fitlife Kuressaare N Distants 5 km jooks
493 Kaidi Liivas Saaremaa Meedia Stuudio NS Distants 5 km jooks
494 Anette Maria Liivas Saaremaa Meedia Stuudio TU19 Distants 5 km jooks
495 Tarvo Vaher MS Distants 5 km jooks
496 Katarina Vaher Saaremaa Meedia Stuudio TU19 Distants 5 km jooks
497 Raimond Vaher Jk Aameraas PU14 Distants 5 km jooks
498 Martin Reinfeldt Coop, Saaremaa M Distants 5 km jooks
499 Janete Pärgma Kuressaare Vanalinna Kool TU19 Distants 5 km jooks
500 Kardo Tamm PU14 Distants 5 km jooks
501 Mari Laanekivi Saaremaa Piimatööstus NS Distants 5 km jooks
502 Elena Eist Fitlife Kuressaare N Distants 5 km jooks
503 Helena Mardi Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
504 Ennar Talvik Kuressaare Gümnaasium PU14 Distants 5 km jooks
505 Erlend Tamberg MS Distants 5 km jooks
506 Mari Matsberg N Distants 5 km jooks
507 Katrin Lindmäe Saaremaa Ühisgümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
508 Taimi Kangur Leisi Keskkool NS Distants 5 km jooks
509 Ragnar Õige Saaremaa Ühisgümnaasium PU14 Distants 5 km jooks
510 Inge Remmelg Grand Rose Spa hotell NS Distants 5 km jooks
511 Katrin Tänav Jk Sarma NS Distants 5 km jooks
512 Berit Murd Kuressaare Vanalinna Kool TU19 Distants 5 km jooks
513 Terttu Kadarpik NS Distants 5 km jooks
514 Ragne-Ketter Pärnoja Kärla Põhikool TU19 Distants 5 km jooks
515 Ragne-Ketter Pärnoja Kärla Põhikool TU19 Distants 5 km jooks
516 Kerli Kask Fc Kuressaare TU19 Distants 5 km jooks
517 Eerik Oolup Kuressaare Gümnaasium PU19 Distants 5 km jooks
518 Kristiine Näälik Merinvest OÜ NS Distants 5 km jooks
519 Urve Nõgu Fitlife Kuressaare NS Distants 5 km jooks
520 Kristjan Reinvald Fitlife Kuressaare PU10 Distants 5 km jooks
521 Matthias Karu PU19 Distants 5 km jooks
522 Kai Kaseväli NS Distants 5 km jooks
523 Tom Aitsar Kuressaare Vanalinna Kool PU14 Distants 5 km jooks
524 Ketly Ilvest Kuressaare Vanalinna Kool TU19 Distants 5 km jooks
525 Aarne Hõbelaid Jk Sarma MS Distants 5 km jooks
526 Lisa-Martina Jäe Kuressaare Gümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
527 Miikael Kalm Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasium M Distants 5 km jooks
528 Andreas Kalm VILLEMS & PARTNERID OÜ M Distants 5 km jooks
529 Meeli Kombe Kuressaare Gümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
530 Karmen Tiitson Saare Selveri Südameapteek NS Distants 5 km jooks
531 Liisa Naulainen Kuressaare Gümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
532 Ott Pukk Tallinna Tehnikaülikool M Distants 5 km jooks
533 Merit Vinkel Kuressaare Vanalinna Kool TU19 Distants 5 km jooks
534 Anu Liiva NS Distants 5 km jooks
535 Sander Leemet Spordikomitee M Distants 5 km jooks
536 Kristiina Labo Kuressaare Vanalinna Kool TU19 Distants 5 km jooks
537 Rasmus Kaal Saaremaa Ühisgümnaasium PU14 Distants 5 km jooks
538 Siim Oopkaup Kuressaare Gümnaasium PU10 Distants 5 km jooks
539 Kerli Mets N Distants 5 km jooks
540 Martin Prei M Distants 5 km jooks
541 Marleen Vahu Saaremaa Ühisgümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
542 Matis Vahter Kuressaare Gümnaasium M Distants 5 km jooks
543 Kristo Kaasik Kuressaare Ametikool PU19 Distants 5 km jooks
544 HARDY KASKA SPARTA M Distants 5 km jooks
545 Karoli Harjus Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
546 Anabel Lanna Saaremaa Ühisgümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
547 Elena Eist Fitlife Kuressaare N Distants 5 km jooks
548 Rudolf Jürviste Kuressaare Gümnaasium PU14 Distants 5 km jooks
549 Jakob Jürviste Kuressaare Gümnaasium PU10 Distants 5 km jooks
550 Olivia Laidma Saaremaa Ühisgümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
551 Anne Kroman NS Distants 5 km jooks
552 Kätlin Epelbaum Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
553 Timo Tamm Trelleborg Industrial Products Estonia OÜ M Distants 5 km jooks
554 Maarja Raamat NS Distants 5 km jooks
555 Birgit Raamat TU14 Distants 5 km jooks
556 Tambet Allik MS Distants 5 km jooks
557 Ahto Jakson SK ProRunner MS Distants 5 km jooks
558 Kaspar Esko Saaremaa Spordikool PU14 Distants 5 km jooks
559 Maria Lember Kuressaare Gümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
560 Leana Kaus Spordikomitee N Distants 5 km jooks
561 Siret Koel Saaremaa Spordikool N Distants 5 km jooks
562 Karl Hendrik TAMKIVI Spordikomitee M Distants 5 km jooks
563 Raivo Penjora Kuressaare Vanalinna Kool PU19 Distants 5 km jooks
564 Maria Heleen Kald Saaremaa Ühisgümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
565 Rita Penjora Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
566 Priit Kald Kuressaare Ametikool MS Distants 5 km jooks
567 Kertu Vips Grand Rose SPA N Distants 5 km jooks
568 Riine Rander Visit Saaremaa N Distants 5 km jooks
569 ALICE JÜRISSON Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
570 Saskia Esko Kuressaare Vanalinna Kool TU10 Distants 5 km jooks
571 Heinika Esko Fitlife Kuressaare NS Distants 5 km jooks
572 Markus Oopkaup Saaremaa Ühisgümnaasium PU14 Distants 5 km jooks
573 Henri Oopkaup Saaremaa Ühisgümnaasium PU10 Distants 5 km jooks
574 Triinu Jakson Saaremaa Ühisgümnaasium N Distants 5 km jooks
575 Oskar Ormus Kuressaare Gümnaasium PU10 Distants 5 km jooks
576 Robin Tuuling Kuressaare Gümnaasium PU14 Distants 5 km jooks
577 Kaspar Linde PU14 Distants 5 km jooks
578 mairold õispuu Fc Kuressaare PU14 Distants 5 km jooks
579 Katrin Linde TU14 Distants 5 km jooks
580 Raido õispuu Fc Kuressaare PU14 Distants 5 km jooks
581 Eleanora Nurm TU14 Distants 5 km jooks
582 Jaanus Mäe M Distants 5 km jooks
583 Ehard Kuusk Kuressaare Vanalinna Kool PU19 Distants 5 km jooks
584 Anna Malena Kuris Valjala Põhikool TU19 Distants 5 km jooks
585 Maris Leedo Spordikomitee NS Distants 5 km jooks
586 Loore Birkenfeldt Saaremaa Ühisgümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
587 Albert Birkenfeldt Saaremaa Ühisgümnaasium PU14 Distants 5 km jooks
588 Margus Birkenfeldt Saaremaa Ühisgümnaasium MS Distants 5 km jooks
589 Kadri-Lea Suurorg N Distants 5 km jooks
590 Sander Brõsov Saaremaa Ühisgümnaasium PU19 Distants 5 km jooks
591 Kristiine Õunpuu Tartu Ülikool N Distants 5 km jooks
592 Liisa Sall Kuressaare Gümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
593 Oskar Pihel SJK Viiking PU14 Distants 5 km jooks
594 Käti Saar Kuressaare Gümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
595 Kaidi Kolk Jk Sarma NS Distants 5 km jooks
596 Väino Vaha Jk Sarma MS Distants 5 km jooks
597 Lilit Pruul Saaremaa Ühisgümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
598 Ott Peeter Tuisk PU10 Distants 5 km jooks
599 Klaudia Mägi Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
600 Kätriin Mägi Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
601 Lisandra lehtjärv Kuressaare Gümnaasium TU10 Distants 5 km jooks
602 kristiina lehtjärv NS Distants 5 km jooks
603 Cristella Truu Kuressaare Gümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
604 Katriin Esna Saaremaa Võrkpalli Liit NS Distants 5 km jooks
605 Merili Maksimov Kuressaare Gümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
606 Grete Lisete Sõrm Kuressaare Gümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
607 Mariliis Sepp Kuressaare Gümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
608 Liselle Nau Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
609 Andre Leppik Saaremaa Spordikool PU19 Distants 5 km jooks
610 Belinda Husen Kuressaare Gümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
611 Maria Tiidus Saaremaa Ühisgümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
612 Lilian Paju Grand Rose SPA N Distants 5 km jooks
613 Kristel Kallus Kuressaare Vanalinna Kool TU19 Distants 5 km jooks
614 Heleri Kuld Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
615 Ulvar Uljas MS Distants 5 km jooks
616 Janne Vatsfeldt Kallemäe Kool TU19 Distants 5 km jooks
617 Raido Külaots Piiprellid / Connecto Eesti OÜ MS Distants 5 km jooks
618 Keiro Enn Jaam Kuressaare Vanalinna Kool PU14 Distants 5 km jooks
619 Laura Külaots Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
620 Marii Eliisa Külaots Kuressaare Vanalinna Kool TU10 Distants 5 km jooks
621 Eliise Lopp Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
622 Mariete Mõik Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
623 Laureen Hein Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
624 Tanel Õispuu Jk Aameraas MS Distants 5 km jooks
625 Joosep Õispuu Kuressaare Vanalinna Kool PU14 Distants 5 km jooks
626 Reelika Mägi Luksusjaht AS N Distants 5 km jooks
627 Birgit Lebedev Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
628 Roxanna Melissa Nelis Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
629 Janar Eero M Distants 5 km jooks
630 Eliise Lauren Valdna Kuressaare Vanalinna Kool TU19 Distants 5 km jooks
631 Marissa Kaasik Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
632 Kaisa Alle Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
633 Miia Saar Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
634 Riina Hunt Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
635 Kadi Kokk Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
636 Priit Pihel Connecto M Distants 5 km jooks
637 Grisilde Berens Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
638 Kristina Nakvas Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
639 Simoon Kuusemäe Kuressaare Vanalinna Kool PU19 Distants 5 km jooks
640 Kerli Pihel Aste Põhikool NS Distants 5 km jooks
641 Sass Pääsk M Distants 5 km jooks
642 Liidia Pilden Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
644 Kirke Viik Saaremaa Ühisgümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
645 Annimari Riismaa Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
646 Age Zenkevics Kuressaare Vanalinna Kool TU19 Distants 5 km jooks
647 Margarita Vaha Kuressaare Gümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
648 Sebastian Mets Aste Põhikool PU14 Distants 5 km jooks
649 Triinu Kips Kuressaare Gümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
650 Lisandra Parbus Saaremaa Ühisgümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
651 Tiit Truumees Jk Sarma MS Distants 5 km jooks
652 Iiris Lindmäe Kuressaare Gümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
653 Janne Rosin Jk Aameraas NS Distants 5 km jooks
654 Reti Lina Jk Aameraas N Distants 5 km jooks
655 Kirke Viik Saaremaa Ühisgümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
656 Janely Rüdein Fitlife Kuressaare N Distants 5 km jooks
657 Kristiin Pulk OÜ Kurekera TU14 Distants 5 km jooks
658 Liset Karu Saaremaa Ühisgümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
659 Laura Sikk Kuressaare Gümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
660 Karmen-Kelsi Kruut Fc Kuressaare TU19 Distants 5 km jooks
661 Kenneth Uljas Kuressaare Vanalinna Kool PU14 Distants 5 km jooks
662 Miina-Ly Tarkin Kuressaare Gümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
663 Tarmo Mändla SV Torutööd Oü M Distants 5 km jooks
664 Mairo Mändla Kivi CB Trading M Distants 5 km jooks
665 Nora-Liisa Viherpuu Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
666 Eveli Lätt Kuressaare Vanalinna Kool TU19 Distants 5 km jooks
667 Markus Prostang PU10 Distants 5 km jooks
668 Markus Prostang PU10 Distants 5 km jooks
669 Liisa Väli Saaremaa Ühisgümnaasium TU10 Distants 5 km jooks
670 Lauri Klettenberg Kuressaare Vanalinna Kool PU14 Distants 5 km jooks
671 Piret Põlder Ouman Estonia OÜ N Distants 5 km jooks
672 SILVER ÕIEMETS Jk Sarma M Distants 5 km jooks
673 Aureelika Lopp Ouman Estonia OÜ NS Distants 5 km jooks
674 Birgit Truu Ouman Estonia OÜ TU19 Distants 5 km jooks
675 Inga Klaar Ouman Estonia OÜ NS Distants 5 km jooks
676 Kristin Poopuu Saaremaa Ühisgümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
677 Emily Aus Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
678 Katerin Käspre Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
679 Ene Vapper NS Distants 5 km jooks
680 tõnu vaher Jk Sarma MS Distants 5 km jooks
681 Aleksander Väin Saaremaa Ühisgümnaasium PU14 Distants 5 km jooks
682 Kenely Amberg Kuressaare Vanalinna Kool TU19 Distants 5 km jooks
683 Sandra Järmut Fitlife Kuressaare TU19 Distants 5 km jooks
684 Teele Saar Kuressaare Vanalinna Kool TU19 Distants 5 km jooks
685 Elisabeth Kembre Kuressaare Vanalinna Kool TU19 Distants 5 km jooks
686 Karina Järveots Fitlife Kuressaare TU19 Distants 5 km jooks
687 Ade Sepp Spordikomitee NS Distants 5 km jooks
688 Janne Nurmik Saaremaa Ühisgümnaasium NS Distants 5 km jooks
689 Nora Helena Norna Pöld Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
690 Mia-Liise Saar Kuressaare Gümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
691 Margo Väin Saaremaa Ühisgümnaasium PU19 Distants 5 km jooks
692 Erko Bõstrov Kuressaare Vanalinna Kool PU14 Distants 5 km jooks
693 Karl-Erik Schapel Kuressaare Vanalinna Kool PU14 Distants 5 km jooks
694 Karli Jõevere Kuressaare Vanalinna Kool PU14 Distants 5 km jooks
695 Gete Kasin Kuressaare Vanalinna Kool TU19 Distants 5 km jooks
696 Siim Andres Himmist Saaremaa Ühisgümnaasium PU19 Distants 5 km jooks
697 Kätlin Sepp Spordikomitee NS Distants 5 km jooks
698 jaanus tampuu rimi foods as MS Distants 5 km jooks
699 Triinu-Liis Toom Saaremaa Ühisgümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
700 Merili Haak Saaremaa Ühisgümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
701 Maria Mändmaa Kuressaare Gümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
702 Sandra Jermakov TU14 Distants 5 km jooks
703 Kärol Ligi Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
704 Helena Paiste Kuressaare Gümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
705 Lysbeth Kask Kuressaare Gümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
706 Kristiine Saart Kuressaare Gümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
707 Grete Jalak Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
708 Mia Lotta Püüa Kuressaare Gümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
709 Kristina Lõbus Saaremaa Ühisgümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
710 Reio Lõbus Saaremaa Ühisgümnaasium PU19 Distants 5 km jooks
711 Liisa Nõmm Saaremaa Ühisgümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
712 Arvi Nõmm MS Distants 5 km jooks
713 Laura Turja Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
714 meelis teder Uuesalu PU19 Distants 5 km jooks
715 Markus Trei Saaremaa Ühisgümnaasium PU14 Distants 5 km jooks
716 Markus Aaron Nelis Kuressaare Vanalinna Kool PU19 Distants 5 km jooks
717 Markus Aaron Nelis Kuressaare Vanalinna Kool PU19 Distants 5 km jooks
718 Markkus Kahju Kuressaare Vanalinna Kool PU14 Distants 5 km jooks
720 Maria Kuris Valjala Põhikool TU10 Distants 5 km jooks
721 Emma Kuris Valjala Põhikool TU14 Distants 5 km jooks
722 Kai Pärna Fitlife Kuressaare NS Distants 5 km jooks
723 Heli Aus NS Distants 5 km jooks
724 Triinu Saar Kuressaare Gümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
725 Voldemar Nuut Kuressaare Gümnaasium PU19 Distants 5 km jooks
726 Pille-Riin Nuut Kuressaare Gümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
727 Marge Nuut Grand Rose SPA NS Distants 5 km jooks
728 Valdo Nuut MS Distants 5 km jooks
729 Lea Mällo NS Distants 5 km jooks
730 Silvia Rita Mällo TU19 Distants 5 km jooks
731 Liise Lindau Fc Kuressaare TU19 Distants 5 km jooks
732 Rico Robert Alliksoon Saaremaa Ühisgümnaasium PU19 Distants 5 km jooks
733 Ott Andreas Jürisson Saaremaa Spordikool PU14 Distants 5 km jooks
734 Evert Kärp Kuressaare Vanalinna Kool PU19 Distants 5 km jooks
735 Maren Pihl N Distants 5 km jooks
736 Luise-Ly Westholm-Truber N Distants 5 km jooks
737 lenari kuris Kõljaja POÜ M Distants 5 km jooks
738 Hanna Kitt Kuressaare Gümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
739 Kelly Ilvest Kuressaare Gümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
740 Airi Saar Kuressaare Vanalinna Kool TU19 Distants 5 km jooks
741 Maarjaliisa Pensa Kuressaare Vanalinna Kool TU19 Distants 5 km jooks
742 Mikko Laaster M Distants 5 km jooks
743 Artur Sadovski Treeningpartner M Distants 5 km jooks
744 Anni Liisi Lauk TU19 Distants 5 km jooks
745 Mart Loik Arens Ehitustööd OÜ M Distants 5 km jooks
746 Madis Kuusk M Distants 5 km jooks
747 Innar Kaljuste Arens Ehitustööd OÜ M Distants 5 km jooks
748 Karmo-Ummer Rander Arens Ehitustööd OÜ M Distants 5 km jooks
749 Dario Ross Aste Põhikool PU14 Distants 5 km jooks
750 Mia-Carina Kaasik Saaremaa Ühisgümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
751 Eva Ratas Fc Kuressaare TU19 Distants 5 km jooks
752 Birgit Pruunlep Kuressaare Gümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
753 Alvar Hein Saare Yahts MS Distants 5 km jooks
754 Mariina Mokanu Spordikomitee N Distants 5 km jooks
755 Geidi Tasane Saaremaa Spordikool TU14 Distants 5 km jooks
756 Maria Merelaid Saaremaa Ühisgümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
757 Liisa Õunpuu Saaremaa Ühisgümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
758 Luise Mägi Leisi Keskkool TU14 Distants 5 km jooks
759 Mart Maripuu M Distants 5 km jooks
760 Marii Mägi Leisi Keskkool TU19 Distants 5 km jooks
761 Taavi Lillepärg Maanteeamet MS Distants 5 km jooks
762 Oliver Lillepärg Eralasteaed Naerusuu PU10 Distants 5 km jooks
763 Katrin Uueküla N Distants 5 km jooks
764 Elis Nõu Kuressaare Gümnaasium NS Distants 5 km jooks
765 Jüri Virves Fc Kuressaare M Distants 5 km jooks
766 Lauri Pirn Kuressaare Gümnaasium PU14 Distants 5 km jooks
767 Sander Kuum Aste Põhikool PU14 Distants 5 km jooks
768 Emma Laanemägi Kärla Põhikool TU14 Distants 5 km jooks
769 Lenna Pirn Kuressaare Ametikool TU19 Distants 5 km jooks
770 Sandra Tiirik Kärla Põhikool TU19 Distants 5 km jooks
771 Jakob Pihol Audentese Spordiklubi PU19 Distants 5 km jooks
772 Merle Aulik Merinvest OÜ N Distants 5 km jooks
773 Ahto Aulik Kuressaare Politseijaoskond M Distants 5 km jooks
774 Keidi Hoogand Fitlife Kuressaare NS Distants 5 km jooks
775 Andrali Kõrva Kuressaare Vanalinna Kool TU10 Distants 5 km jooks
776 Jan Kõrva Jk Sarma M Distants 5 km jooks
777 Oliver Oolup Kuressaare Gümnaasium PU19 Distants 5 km jooks
778 Innar Sepp Jk Sarma MS Distants 5 km jooks
779 Tanel Kukk MS Distants 5 km jooks
780 Markus Kukk Kuressaare Gümnaasium PU19 Distants 5 km jooks
781 Evelin Kuris NS Distants 5 km jooks
782 Janno Saamer M Distants 5 km jooks
783 Martin Truverk Saaremaa Ühisgümnaasium PU19 Distants 5 km jooks
784 Piadoora Savest Kuressaare Gümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
785 Maria Ligi Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
786 Margus Valk MS Distants 5 km jooks
787 Martin Valk PU10 Distants 5 km jooks
788 Oskar Valk PU14 Distants 5 km jooks
789 Larissa Sannik KUREKERA Tennis NS Distants 5 km jooks
790 Keiti-Lisett Reining TU14 Distants 5 km jooks
791 Kreete Põld Ouman Estonia OÜ TU19 Distants 5 km jooks
792 Oskar Kivi Saaremaa Spordikool PU19 Distants 5 km jooks
793 Eliisa Täht Kuressaare Gümnaasium N Distants 5 km jooks
794 Georg Kenneth Mehik Kuressaare Gümnaasium PU10 Distants 5 km jooks
795 Kirre Palmi NS Distants 5 km jooks
796 Terjo Kallioniemi MS Distants 5 km jooks
797 Mirell ÕIEMETS TU14 Distants 5 km jooks
798 Imre Aasakivi Politsei JA Piirivalveamet M Distants 5 km jooks
799 Hannabel Kaal Kuressaare Gümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
800 Kristjan Teär Tallinna Tehnikaülikool M Distants 5 km jooks
801 Gunnar Kruusik MS Distants 5 km jooks
802 Karl Sirel Kuressaare Gümnaasium PU19 Distants 5 km jooks
803 Katre Trofimov N Distants 5 km jooks
804 Kert Robin Kruusik Saaremaa Ühisgümnaasium PU10 Distants 5 km jooks
805 Jaan Trofimov M Distants 5 km jooks
806 Victoria Vihman Fc Kuressaare TU19 Distants 5 km jooks
807 Cristo Alle Aste Põhikool PU14 Distants 5 km jooks
808 Mario Pruul M Distants 5 km jooks
809 Sofia Gündüz TU10 Distants 5 km jooks
810 Jette Esna Saaremaa Võrkpalli Liit TU10 Distants 5 km jooks
811 Jesse Esna Saaremaa Võrkpalli Liit PU14 Distants 5 km jooks
812 Karola kirss Kuressaare Gümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
813 Elsa-Lee Škokov Kuressaare Vanalinna Kool TU19 Distants 5 km jooks
814 Kenro Lainevool Kuressaare Vanalinna Kool PU19 Distants 5 km jooks
815 Kristo Tänak Kuressaare Vanalinna Kool PU19 Distants 5 km jooks
816 Sander-Aleks Mander Kuressaare Vanalinna Kool PU19 Distants 5 km jooks
817 Raimond Altmäe Kuressaare Vanalinna Kool PU19 Distants 5 km jooks
818 Triine Lippe TU19 Distants 5 km jooks
819 Gethe-Maria Roomets Kuressaare Vanalinna Kool TU19 Distants 5 km jooks
820 Leo Laipaik Kuressaare Vanalinna Kool PU14 Distants 5 km jooks
821 Kätri Kruusement Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
822 Solomiya Zhenchenko Kuressaare Vanalinna Kool TU19 Distants 5 km jooks
823 Yese Truu Saaremaa Ühisgümnaasium PU10 Distants 5 km jooks
824 Lisandra Üts Kuressaare Vanalinna Kool TU19 Distants 5 km jooks
825 Markkus Tamm Kuressaare Vanalinna Kool PU19 Distants 5 km jooks
826 Triinu Kull Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
827 Darja-Maria Medri Kuressaare Vanalinna Kool TU19 Distants 5 km jooks
828 erko jakovets Saaremaa Ühisgümnaasium PU14 Distants 5 km jooks
829 Ron Torn Kuressaare Gümnaasium PU14 Distants 5 km jooks
830 Andres Sui PU19 Distants 5 km jooks
831 Artur Johanson Saaremaa Ühisgümnaasium PU19 Distants 5 km jooks
832 Argo Jürisson MS Distants 5 km jooks
833 Laivi Jürisson NS Distants 5 km jooks
834 Andri Jürisson Kuressaare Gümnaasium PU14 Distants 5 km jooks
835 Andre Jürisson Kuressaare Gümnaasium PU14 Distants 5 km jooks
836 Andro Jürisson Kuressaare Gümnaasium PU14 Distants 5 km jooks
837 simona kessel Saaremaa Ühisgümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
838 Anneli Ellik Siseministeerium NS Distants 5 km jooks
839 Mia Maria Muul Saaremaa Ühisgümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
840 Timo Mandel Kuressaare Gümnaasium PU19 Distants 5 km jooks
841 Indrek Reisko Kuressaare Gümnaasium PU14 Distants 5 km jooks
842 Kristel Matt Aste Põhikool TU14 Distants 5 km jooks
843 STEN LAANEP Incap Electronics Estonia OÜ M Distants 5 km jooks
844 Jan-markus laanet Kuressaare Gümnaasium PU19 Distants 5 km jooks
845 Isabella Raiendik TU14 Distants 5 km jooks
846 Kaisa Almet Aste Põhikool TU14 Distants 5 km jooks
847 Mia Lopsik TU14 Distants 5 km jooks
848 Helina Täht N Distants 5 km jooks
849 Priit Lopsik Swedbank SK MS Distants 5 km jooks
850 Trevon Leiger PU10 Distants 5 km jooks
851 Liisabet Karakjan Saaremaa Ühisgümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
852 Riine Sooäär NS Distants 5 km jooks
853 Eliis Tamm Kuressaare Gümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
854 Katariina Aulik Kuressaare Gümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
855 Henri Aus Kuressaare Vanalinna Kool PU19 Distants 5 km jooks
856 Lisanna Valdmets Kuressaare Gümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
857 Maige Vallik Kuressaare Ristiku Lasteaed N Distants 5 km jooks
858 Marii-Katriin Vammus Fitlife Kuressaare TU19 Distants 5 km jooks
859 Joel Tomingas M Distants 5 km jooks
860 laura saat Saaremaa Ühisgümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
861 Ereli Püüa RTK NS Distants 5 km jooks
862 Joosep Saat Kuressaare Vanalinna Kool PU10 Distants 5 km jooks
863 Gelin-Desire Soeson Saaremaa Ühisgümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
864 Kaspar Järvalt Arens Ehitustööd OÜ M Distants 5 km jooks
865 Heiko Viherpuu Arens Ehitustööd OÜ M Distants 5 km jooks
866 Helina Tarkmeel Lümanda Põhikool TU19 Distants 5 km jooks
867 Jan Erich Sarapuu Spordikomitee PU19 Distants 5 km jooks
868 Rando Tarkmeel Lümanda Põhikool PU19 Distants 5 km jooks
869 Kaspar Väli M Distants 5 km jooks
870 Hanna Elise Aavik Kuressaare Gümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
871 Kaarli Haandi M Distants 5 km jooks
872 Merilin Veskis Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
873 Grete Aavik Kuressaare Gümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
874 Karl Lember Saaremaa Ühisgümnaasium PU19 Distants 5 km jooks
875 Reio Markkus Lepp Saaremaa Ühisgümnaasium PU14 Distants 5 km jooks
876 Ingel Roos Pajuniit Kuressaare Gümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
877 Kristajn Lepp Saarte Metsamajandus M Distants 5 km jooks
878 Liina Kaar Sardent OÜ NS Distants 5 km jooks
879 Steven Kuusk Kuressaare Gümnaasium PU14 Distants 5 km jooks
880 Ott Levisto Trelleborg Industrial Products Estonia OÜ M Distants 5 km jooks
881 Johann Peeters Saaremaa Ühisgümnaasium PU10 Distants 5 km jooks
882 Mattias Kobin Saaremaa Ühisgümnaasium PU14 Distants 5 km jooks
883 Urmet Veski Trelleborg Industrial Products Estonia OÜ M Distants 5 km jooks
884 Risto Püüa Saaremaa Ühisgümnaasium PU10 Distants 5 km jooks
885 Linda Männik Kuressaare Gümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
886 Tiina Ringvee NS Distants 5 km jooks
887 Priidu Saart M Distants 5 km jooks
888 Reelia Kolk Tartu Ülikool N Distants 5 km jooks
889 Holger Ojaküla Kuressaare Vanalinna Kool PU19 Distants 5 km jooks
890 Katriin Teär Kuressaare Vanalinna Kool TU19 Distants 5 km jooks
891 Kristi Hints Naiskodukaitse N Distants 5 km jooks
892 Kristo Meltsas M Distants 5 km jooks
893 Riina Kolk Fitlife Tartu N Distants 5 km jooks
894 Kristi Sillart Fitlife Kuressaare NS Distants 5 km jooks
895 Liliana Uljas Spordiürituste Korraldamise Klubi MTÜ N Distants 5 km jooks
896 Kersti Truverk Saaremaa Ühisgümnaasium NS Distants 5 km jooks
897 Kärt Medri Saaremaa Ühisgümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
898 Albert Aavik Saaremaa Ühisgümnaasium PU10 Distants 5 km jooks
899 Romet Viherpuu Saaremaa Ühisgümnaasium PU10 Distants 5 km jooks
900 Karmen Alliku Saaremaa Ühisgümnaasium TU10 Distants 5 km jooks
901 Kertu Lember Saaremaa Ühisgümnaasium TU10 Distants 5 km jooks
902 Lee Tamm Saaremaa Ühisgümnaasium TU10 Distants 5 km jooks
903 Kendro Lees Kuressaare Vanalinna Kool PU19 Distants 5 km jooks
904 Jürgen-Madis Paat Kuressaare Vanalinna Kool PU14 Distants 5 km jooks
905 Kadri Krete Vatko Kuressaare Vanalinna Kool TU19 Distants 5 km jooks
906 Kädi Õun Salme Põhikool N Distants 5 km jooks
908 Taago Arikas Kuressaare Gümnaasium PU10 Distants 5 km jooks
987 Marie Raud Kuressaare Vanalinna Kool TU10 Distants 5 km jooks
988 Vahur Truverk OSIO MS Distants 5 km jooks
989 Artur Kuning Saaremaa Ühisgümnaasium PU19 Distants 5 km jooks
990 Katre Sikk NS Distants 5 km jooks
991 Sten Erik Mägi Saaremaa Ühisgümnaasium PU14 Distants 5 km jooks
992 Andri Luks Kuressaare Gümnaasium PU14 Distants 5 km jooks
993 Kersti Luks Ilustuudio Mimoos NS Distants 5 km jooks
994 Anna Johanson Saaremaa Ühisgümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
995 Thea Naanu Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
996 Alex Lember Kuressaare Gümnaasium PU19 Distants 5 km jooks
997 UrmO Auväärt Jk Sarma M Distants 5 km jooks
998 Katrin Lember Jk Sarma N Distants 5 km jooks
999 Gelia Medri Mänd Coop, Saaremaa NS Distants 5 km jooks
1000 Roman Rannisto Jk Sarma MS Distants 5 km jooks
1101 Karola Kont Saaremaa Ühisgümnaasium TU10 Distants 5km matk
1102 Merita Õigemeel Unilever Eesti AS NS Distants 5km matk
1103 Taire Mändmaa TepComp OÜ NS Distants 5km matk
1104 Katrina Keerd N Distants 5km matk
1105 Laura Heinsaar Saaremaa Vallavalitsus N Distants 5km matk
1106 maarika Paabstel NS Distants 5km matk
1107 Mesike Jalakas TU19 Distants 5km matk
1108 Merit Mets Kuressaare Gümnaasium TU14 Distants 5km matk
1109 Säde-Liis Fatal lastejooks Distants 5km matk
1110 Anette Lõbus Kuressaare Gümnaasium TU14 Distants 5km matk
1111 Loore-Liise Sepp Kuressaare Gümnaasium TU14 Distants 5km matk
1112 Urve Vene NS Distants 5km matk
1113 Piret Kreis NS Distants 5km matk
1114 Sander Matt PU10 Distants 5km matk
1115 Ly Agasild NS Distants 5km matk
1116 Külli Vainsalu NS Distants 5km matk
1117 Kristina Milbach NS Distants 5km matk
1118 Diana Matt NS Distants 5km matk
1119 Emma Piipuu TU10 Distants 5km matk
1120 Kristiina Piipuu Tuulte Roosi Lasteaed N Distants 5km matk
1121 Tarmo Piipuu Saare Erek M Distants 5km matk
1122 Eneli Mesila Spordikomitee N Distants 5km matk
1123 Sandra Toll TU19 Distants 5km matk
1124 Liina Solotarjeva Jk Sarma NS Distants 5km matk
1125 Kristel Kuusk Fitlife Kuressaare N Distants 5km matk
1126 Maarja Kullama Spordikomitee N Distants 5km matk
1127 Kert Takkis Kuressaare Gümnaasium PU14 Distants 5km matk
1128 Katre Kaasik Spordikomitee N Distants 5km matk
1129 Kaili Kaasik Pihtla Lasteaed NS Distants 5km matk
1130 Katrina Kaasik Saaremaa Ratsaspordiklubi N Distants 5km matk
1131 Kalev Kaasik Saaremaa Ühisgümnaasium PU19 Distants 5km matk
1132 Heli Tamsalu Grand Rose NS Distants 5km matk
1133 Vaige Keerberg Grand Rose NS Distants 5km matk
1134 Maili Õigemeel NS Distants 5km matk
1135 Erle Paju NS Distants 5km matk
1136 Hanna Paju Kuressaare Gümnaasium TU14 Distants 5km matk
1137 Helen Paju Kuressaare Gümnaasium TU10 Distants 5km matk
1138 Laura Kriska Swedbank N Distants 5km matk
1139 Mait Toll MS Distants 5km matk
1140 Julia Loho Incap Electronics Estonia OÜ NS Distants 5km matk
1141 Ellen Puujalg NS Distants 5km matk
1142 Annika Alas NS Distants 5km matk
1143 Kärt Alas TU14 Distants 5km matk
1144 Kaja Valma Fitlife Kuressaare NS Distants 5km matk
1145 Sergo Jordan Välja PU10 Distants 5km matk
1146 Häli Välja N Distants 5km matk
1147 Hugo Leemet Spordikomitee PU10 Distants 5km matk
1148 Claudia Rahnel Grand Rose N Distants 5km matk
1149 Piret Köster Kuressaare Haigla N Distants 5km matk
1150 Robin Tuuling Kuressaare Gümnaasium PU14 Distants 5km matk
1151 Taavet Tenno Kuressaare Gümnaasium PU14 Distants 5km matk
1152 Karlo Valma MS Distants 5km matk
1153 Taimi Arnus Saaremaa Ühisgümnaasium NS Distants 5km matk
1154 Ene Leemet N Distants 5km matk
1155 Vahur Poopuu M Distants 5km matk
1156 Karl Männik PU10 Distants 5km matk
1157 Hendrik Suurpere PU14 Distants 5km matk
1158 Erle Leemet NS Distants 5km matk
1159 Triinu Koppel Spordikomitee N Distants 5km matk
1160 Aune Põlluäär N Distants 5km matk
1161 Gerli Kuusk Fitlife Kuressaare N Distants 5km matk
1162 Annika Jürviste Aste Põhikool NS Distants 5km matk
1163 Kairi Pae Spordikomitee N Distants 5km matk
1164 Marileen Koltšuk Saaremaa Spordikool TU14 Distants 5km matk
1165 Härri Koltšuk Saaremaa Spordikool PU14 Distants 5km matk
1166 Rena Kaup Trelleborg Industrial Products Estonia OÜ NS Distants 5km matk
1167 Kendra Kakkum Kuressaare Gümnaasium TU14 Distants 5km matk
1168 Kaia Koel NS Distants 5km matk
1169 Triin Kupits Kuressaare Haigla NS Distants 5km matk
1170 Karin Napp Saaremaa Ühisgümnaasium NS Distants 5km matk
1172 Egne Kasin NS Distants 5km matk
1173 Ats Gregor Kasin Kuressaare Vanalinna Kool PU10 Distants 5km matk
1174 Marliin Haamer Saaremaa Ühisgümnaasium NS Distants 5km matk
1175 Siiri Nurk SJK Viiking NS Distants 5km matk
1176 Anli Vanem Fitlife Kuressaare N Distants 5km matk
1177 kairi pannel Fitlife Kuressaare N Distants 5km matk
1178 Rasmus Uhle Kuressaare Gümnaasium PU14 Distants 5km matk
1179 Katarina Lember Saaremaa Ühisgümnaasium TU14 Distants 5km matk
1180 Toomas Paju MS Distants 5km matk
1181 Henri Vanem Kuressaare Gümnaasium PU10 Distants 5km matk
1182 Helgi Kuusk NS Distants 5km matk
1183 Piret Võrk NS Distants 5km matk
1184 Andri Võrk MS Distants 5km matk
1185 Ramon Võrk Kuressaare Gümnaasium PU14 Distants 5km matk
1186 Richard Võrk Kuressaare Gümnaasium PU14 Distants 5km matk
1187 Kristina Kretova Saartehääl N Distants 5km matk
1188 Maarika Välja Saaremaa Ühisgümnaasium NS Distants 5km matk
1189 Kerli Kuris Saaremaa Ühisgümnaasium NS Distants 5km matk
1190 Anneli Sirel Saaremaa Ühisgümnaasium NS Distants 5km matk
1191 Helen Tšernobrovkin Saaremaa Ühisgümnaasium TU19 Distants 5km matk
1192 Tea Saar Ilustuudio Mimoos NS Distants 5km matk
1193 Anneli Pihl Liviko AS NS Distants 5km matk
1195 Karl- Reedik Ojaäär Kuressaare Gümnaasium PU10 Distants 5km matk
1196 Gregor Teller Kuressaare Gümnaasium PU14 Distants 5km matk
1198 Viktoria Lõhmus N Distants 5km matk
1199 Käthe Pihlak Matkaklubi Tõll ja Piret NS Distants 5km matk
1200 Teele Sild Fc Kuressaare NS Distants 5km matk
1201 Steven Parts Kuressaare Gümnaasium PU10 Distants 5km matk
1202 Brita Pärtel Eralasteaed Naerusuu N Distants 5km matk
1203 Rebecca Lilian Nelis Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5km matk
1204 Liina Tamm Fc Kuressaare N Distants 5km matk
1205 Meriliis Õigemeel lastejooks Distants 5km matk
1206 Merlin Tinkus Spordiklubi Pärnu Kahe Silla Klubi MTÜ N Distants 5km matk
1207 Kristin Oopkaup Saaremaa Ühisgümnaasium N Distants 5km matk
1208 Deisi Püssa Grand Rose N Distants 5km matk
1209 Ave Kadarik Ionix Systems OÜ NS Distants 5km matk
1211 Piret Kaasik Kuressaare Ristiku Lasteaed NS Distants 5km matk
1212 Karmen Kaasik Kuressaare Gümnaasium TU10 Distants 5km matk
1213 KAROLI TEERN Fc Kuressaare TU10 Distants 5km matk
1214 Aire TEERN Fc Kuressaare NS Distants 5km matk
1215 Kristina Teern Fc Kuressaare TU19 Distants 5km matk
1216 gennadi Leppik MS Distants 5km matk
1217 Luisa-Marii Kuusk Saaremaa Ühisgümnaasium TU10 Distants 5km matk
1218 Cristel Põder Saaremaa Ühisgümnaasium TU14 Distants 5km matk
1219 Heleriin Vasemägi N Distants 5km matk
1220 Triinu Soodla NS Distants 5km matk
1221 Kersti Võrno Ouman Estonia OÜ NS Distants 5km matk
1222 Tatjana Anto Ouman Estonia OÜ NS Distants 5km matk
1223 Steven Anto Ouman Estonia OÜ PU14 Distants 5km matk
1224 Cathrin Poopuu Saaremaa Ühisgümnaasium TU19 Distants 5km matk
1225 Anneli Silenok NS Distants 5km matk
1226 Gert Silenok PU14 Distants 5km matk
1227 Marii Pihl Kuressaare Gümnaasium TU19 Distants 5km matk
1228 Iivika Silenok TU19 Distants 5km matk
1229 Marina Mäetalu Saaremaa Ühisgümnaasium NS Distants 5km matk
1230 Annika Otsa N Distants 5km matk
1231 Grete-Maria Otsa TU10 Distants 5km matk
1232 Leeni Kuris Aste Lasteaed NS Distants 5km matk
1233 Lauri Reiman Leisi Keskkool PU10 Distants 5km matk
1234 Varje Tuuling Saaremaa Vallavalitsus NS Distants 5km matk
1235 Karl Lõbus Saaremaa Ühisgümnaasium PU10 Distants 5km matk
1236 andre Grepp Kuressaare Haigla MS Distants 5km matk
1237 Lisete Grepp Kuressaare Gümnaasium TU14 Distants 5km matk
1238 Robin-Mihkel Otsa lastejooks Distants 5km matk
1239 Kristiin Aksalu Kuressaare Gümnaasium TU19 Distants 5km matk
1240 Maren Talvik Kuressaare Gümnaasium TU10 Distants 5km matk
1241 Vaike Keinast NS Distants 5km matk
1242 Maive Aksalu Kuressaare Haigla NS Distants 5km matk
1243 Merlin Kurta Coop Pank N Distants 5km matk
1244 Merle Aavik Ida-Niidu Lasteaed NS Distants 5km matk
1245 Robin Toomjärv Kuressaare Gümnaasium PU14 Distants 5km matk
1246 Siret Aavik Ida-Niidu Lasteaed NS Distants 5km matk
1247 Kaspar Aus Jk Aameraas PU14 Distants 5km matk
1248 Renna Põder NS Distants 5km matk
1249 Juta Penjora NS Distants 5km matk
1250 Steven Mõttus M Distants 5km matk
1251 Melani Fedorov Kuressaare Gümnaasium TU14 Distants 5km matk
1252 Kati Koit NS Distants 5km matk
1253 Eve Vilu Tepcomp NS Distants 5km matk
1254 Sten Paavel Kuressaare Gümnaasium PU14 Distants 5km matk
1255 Hanna Klaar N Distants 5km matk
1256 Erik Richard Roost Saaremaa Ühisgümnaasium PU10 Distants 5km matk
1257 Signe Roost Kuressaare Ametikool NS Distants 5km matk
1258 Ave Anderson Kuressaare Ristiku Lasteaed NS Distants 5km matk
1259 Eneli Laanemägi N Distants 5km matk
1260 Helena Jelle N Distants 5km matk
1261 Vilmar Tiirik M Distants 5km matk
1262 Merike Siimer N Distants 5km matk
1263 Rita Aasma Trelleborg Industrial Products Estonia OÜ N Distants 5km matk
1264 Kaie Ting Saaremaa Lihatööstus NS Distants 5km matk
1265 Alo Pohlak M Distants 5km matk
1266 Marika Kakko NS Distants 5km matk
1267 Õnne Mändla NS Distants 5km matk
1268 Märten Kuris Jk Sarma PU10 Distants 5km matk
1269 Helmi Lember N Distants 5km matk
1270 Helerin Viktoria Tüür Saaremaa Ühisgümnaasium TU14 Distants 5km matk
1271 Eti Tüür Saaremaa Ühisgümnaasium TU10 Distants 5km matk
1272 Karin Närep Saaremaa Vallavalitsus NS Distants 5km matk
1273 Riivo Mõttus M Distants 5km matk
1274 Ahti Kuris MS Distants 5km matk
1275 Liis Kaal Kuressaare Avatud Noortekeskus Noortejaam N Distants 5km matk
1276 Natalja Pinajeva N Distants 5km matk
1277 Marju Rentnik Ida-Niidu Lasteaed NS Distants 5km matk
1278 Liisi Mandel Kuressaare Gümnaasium TU10 Distants 5km matk
1279 Jacob Putnik TU10 Distants 5km matk
1280 Gerli Abasev Kuressaare Ristiku Lasteaed NS Distants 5km matk
1281 Liilia Mesila Swedbank, Kuressaare NS Distants 5km matk
1282 Anu Lõhmus Merinvest OÜ NS Distants 5km matk
1283 Kadri Martel Ouman Estonia OÜ N Distants 5km matk
1284 Veelika Fatal N Distants 5km matk
1285 Tarmo Fatal M Distants 5km matk
1286 Kädy-Liisa Lember TU10 Distants 5km matk
1287 Hegle Võeras Spordikomitee NS Distants 5km matk
1288 Meelis Teller Baltic Workboats MS Distants 5km matk
1289 Lenna Haandi Saaremaa Ühisgümnaasium TU14 Distants 5km matk
1290 Kerli Kruusik N Distants 5km matk
1291 Anu Viherpuu Kuressaare Haigla NS Distants 5km matk
1292 Lissi Hioväin N Distants 5km matk
1293 Triin Tisler N Distants 5km matk
1294 Eivar Mägi M Distants 5km matk
1295 Merle Mai Saaremaa Vallavalitsus NS Distants 5km matk
1296 Eti Nõgu Pihtla Kool TU10 Distants 5km matk
1297 Janet Lõbus N Distants 5km matk
1298 Silver Saks M Distants 5km matk
1299 Piret Tuzova NS Distants 5km matk
1300 Svetlana Väli Aste Lasteaed NS Distants 5km matk
1301 Liis Pallas NS Distants 5km matk
1302 Alvar Škokov Kuressaare Politseijaoskond MS Distants 5km matk
1303 Maria Neidra Spordikomitee N Distants 5km matk
1304 Signe Uue NS Distants 5km matk
1305 Lauren Laipaik Kuressaare Vanalinna Kool TU10 Distants 5km matk
1306 Maria Aarnis Kärla Põhikool N Distants 5km matk
1307 Marika Aarnis Kärla Põhikool NS Distants 5km matk
1308 Kelly Lepisto Saaremaa Ühisgümnaasium TU10 Distants 5km matk
1309 Elis Helena Võidula Saaremaa Ühisgümnaasium TU10 Distants 5km matk
1310 Mariliis Saar Saaremaa Ühisgümnaasium TU10 Distants 5km matk
1311 HELVE TAMMSALU NS Distants 5km matk
1312 Heidi Pirma Saaremaa Ühisgümnaasium TU10 Distants 5km matk
1313 Keitlin Paur Saaremaa Ühisgümnaasium TU10 Distants 5km matk
1314 Martin Tiits Saaremaa Ühisgümnaasium PU10 Distants 5km matk
1315 Cätlin Kostjutšenko Saaremaa Ühisgümnaasium TU10 Distants 5km matk
1316 Helen Ast Rüütli SPA NS Distants 5km matk
1317 Mihkel Saar Saaremaa Ühisgümnaasium PU10 Distants 5km matk
1318 Emma-Miia Kauber Saaremaa Ühisgümnaasium TU10 Distants 5km matk
1320 Kenneth Rauk Saaremaa Ühisgümnaasium PU10 Distants 5km matk
1321 Anni-Marii Fogel Saaremaa Ühisgümnaasium TU10 Distants 5km matk
1322 Kristiin Sooäär Kuressaare Gümnaasium TU14 Distants 5km matk
1323 Albina Tuuling Euroapteek OÜ NS Distants 5km matk
1324 Kaja Voojärv Kärla Lasteaed NS Distants 5km matk
1325 Jane Pruul Kärla Lasteaed NS Distants 5km matk
1326 Kaie Kuuskor Kärla Lasteaed NS Distants 5km matk
1327 Marju Aksalu Kärla Lasteaed NS Distants 5km matk
1328 Kairit Kuusk Kärla Lasteaed NS Distants 5km matk
1329 Mirtel Kokk lastejooks Distants 5km matk
1331 Gerli Vettik Trelleborg Industrial Products Estonia OÜ N Distants 5km matk
1332 Marju Saar NS Distants 5km matk
1334 sebastian penjora lastejooks Distants 5km matk
1335 Jakob Mõttus lastejooks Distants 5km matk
1336 Arti Allmägi Matkaklubi Tõll ja Piret M Distants 5km matk
1337 Arti Allmägi Matkaklubi Tõll ja Piret M Distants 5km matk
1338 Kairi Käsk Eesti Töötukassa NS Distants 5km matk
1339 Susan Salumägi Saaremaa Ühisgümnaasium TU10 Distants 5km matk
1340 Oskar Sääsk PU14 Distants 5km matk
1341 Kaidi Suuster NS Distants 5km matk
1342 Reena Seema NS Distants 5km matk
1343 Trevor Klütsnik Saaremaa Ühisgümnaasium PU10 Distants 5km matk
1344 Eha Heinla Aste Põhikool NS Distants 5km matk
1345 Anneli Kandima Aste Põhikool NS Distants 5km matk
1347 Rimo Lopp Kärla Põhikool PU14 Distants 5km matk
1348 Kristi Lepp Ristiku Lasteaed N Distants 5km matk
1349 Arni Ots Viiv OÜ M Distants 5km matk
1351 Marko Saar Saaremaa VK fännid M Distants 5km matk
1352 Inga Tasane Pepco NS Distants 5km matk
1353 Eneli Teder Incap Electronics Estonia OÜ NS Distants 5km matk
1354 Reio Teder Rohu Lasteaed lastejooks Distants 5km matk
1355 MARIO TEDER Saaremaa Ühisgümnaasium PU10 Distants 5km matk
1356 Helen Raude NS Distants 5km matk
1357 Tiiu Tarkin Ionix Systems OÜ NS Distants 5km matk
1399 Janek Aedmäe Jk Sarma MS Distants 5km matk
1400 Maris Talvik Jk Sarma N Distants 5km matk

Kalender

aug.
24
L
12:00 Liikudes tervemaks etapp Päev di... @ Karujärve discgolfi park
Liikudes tervemaks etapp Päev di... @ Karujärve discgolfi park
aug. 24 @ 12:00
Discgolfi klubi Rähnid ja Saaremaa Spordikool viivad Liikudes Tervemaks sarja raames läbi Discgolfi perepäeva Karujärve Discgolfi pargis. Üritus toimub 24. august algusega kell 12. Buss Karujärvele väljub kell 11:00 Spordikeskuse eest. Kes soovib kohta bussis,...

Loe edasi →