Saaremaa Spordikool korraldab erinevaid sportlikke sarju ja üritusi.

Kuressaare Linnajooks – jooksuga tähistatakse Kuressaare linna sünnipäeva, jätkatakse vanu traditsioone ja propageeritakse tervislikku liikumist kogu maakonnas. Linnajooks kuulub Kuressaare linna terviseliikumise sarja “Liikudes Tervemaks”, olles üks 35-st selle sarja üritustest. 2016. aastal toimub arvult juba 35 linnajooks. Traditsioonilised distantsid on olnud viimastel aastatel 5,1km ja 14,2km. Käesolevast aastast alates on põhidistantside pikkusteks 5km ja 10km. Lisaks toimuvad erinevad jooksud lastele.

Liikudes tervemaks – liikumisharrastuse sari, mida korraldatakse juba alates 2008.-st aastast. Ürituste arv aastas on kasvanud algsest 12-st juba 35-ni. Sari on populaarne erineva vanuse ja tasemega harrastajate hulgas ning toimib koostöös erinevate spordiklubidega.

Pühapäev spordiga – sarja eesmärk on tutvustada lastele kergejõustiku, aga ka sportimise võimalusi Kuressaares laiemalt. Sari on suunatud 11-aastastele ja noorematele lastele. Koos lastega saavad sportlikke võimeid proovile panna ka lapsevanemad. Aastas on 4 sportlikku pühapäeva.

Kuressaare Gümnaasium versus Saaremaa Ühisgümnaasium – sportmängude karikavõistlused linna gümnaasiumitele. Õppeaasta jooksul võisteldakse nii neidude kui ka noormeeste korvpallis, võrkpallis ja jalgpallis. Parima punktisumma kogunud gümnaasium saab enda valdusesse rändkarika.

Lastelaagrid koolivaheaegadel – erinevate sportlike tegevustega laagrid 7-10-aastastele lastele.