Esimesel kohtumisel võeti üksteiselt mõõtu korvpallis. Tüdrukute mängu võitis SÜG seisuga 21:10. Poistel see-vastu alistas vastased KG meeskond lõpptulemusega 47:38.

Teisel kohtumisel võisteldi võrkpalli platsil. Tüdrukute mängu võitis KG naiskond seisuga 2:0. Poistel võidutses SÜGi meeskond tulemusega 3:1.

Kolmandal e. viimasel kohtumisel olid põnevad lahingud jalgpallis. Tüdrukute mängu võitis KG 3:1. Poiste mäng lõppes seevastu seisuga 1:0 SÜGi kasuks.

Selleks kooliaastaks on pallidelahingud lõppenud. Kolme etapi tulemuste liitmisel saavutas parima Kuressaare linna gümnaasiumide tüdrukute pallimängude võistkonna tiitli Kuressaare Gümnaasiumi naiskond. Linna parima poiste pallimängude võistkonna tiitli pälvis Saaremaa Ühisgümnaasiumi meeskond.

Kokkuvõttes annab selline seis kummalegi koolile 3 punkti, mis tähendaks viiki. Kuna juhendi järgi võidab üldkarika kool, kes võitis ka poiste jalgpalli kohtumise, siis rändkarika saab omale aastaks hoiule Saaremaa Ühisgümnaasium.

jaan.
11:00 Pühapäev Spordiga 12. hooaja II ... @ Kuressaare Spordikeskus
Pühapäev Spordiga 12. hooaja II ... @ Kuressaare Spordikeskus
jaan. 26 @ 11:00 – 14:30