Seoses eriolukorraga on Kuressaare Spordikeskus jätkuvalt suletud ja seda hetkeseisuga vähemalt 17. maini.

Saaremaa Spordikooli poolt hallatavate välisväljakute kasutamise tingimused ja ajad vaatame üle nädala kaupa tulenevalt eriolukorra leevendustest.

Kuni 17. maini on välisväljakud avatud järgnevalt:

Jalgpalli kunstmurustaadion E – R kl 10.00 – 19.00 (avatud eelneva broneeringuga organiseeritud tegevuseks). Väljakul aja broneerimiseks saada vastav sooviavaldus e-maili aadressile spordikool@kuressaare.ee

Kuressaare staadioni jooksurajad E – R kl 10.00 – 19.00 (avatud ilma broneeringuta)

Kuigi Kuressaare Kesklinnastaadion ei kuulu enam Saaremaa Spordikooli haldusalasse, on ka seal võimalik maikuus veel joosta ja kasutada muruplatsi. Staadion on avatud ööpäevaringselt. Alates juuni teisest poolest peaks staadionil algama riigigümnaasiumi ehitustööd.

Pargi tenniseväljak on seoses hooajaliste ettevalmistustöödega kuni 17. maini suletud.

Kõigil välispordiväljakutel tuleb täita seoses eriolukorraga kehtestatud nõudeid! Nõuded leiad SIIT!