Alates 2014/15 õppeaastast on omavalitsuses kasutusel elektrooniline huvihariduse register. Nimetatud register on aluseks õppetasu arvete väljastamisel ning seega on andmete õigsus huvihariduse registris väga oluline.

Lapse võib registri kaudu treeninggrupi liikmeks registreerida nii lapsevanem kui ka treener. Kui lapse lisab lapsevanem, kinnitab õpilase osalemise treeningutel treener. Kui lapse lisab treeningruppi treener, peab lapse osalemise kinnitama lapsevanem. Lapsevanema jaoks on väga oluline oma lapse kuulumine treeninggrupi koosseisu kinnitada.

Vastavate toimingute tegemiseks peab minema huvihariduse registri kodulehele https://haridus.saaremaavald.ee/huviharidus, logima sinna ID-kaardiga sisse, valima ülevalt „lapsevanem“ ning selle alt saabki lapse Saaremaa Spordikooli vastava treeninggruppi liikmeks ära kinnitada. Ilma kinnituseta last spordikooli nimekirja ei lisata!  Kui siseneda huvihariduse registrisse esmakordselt, peab end registreerima ka kasutajaks ja sisestama registrisse enda kontaktandmed. Samas keskkonnas saab vajadusel oma kontaktandmeid ka muuta.

Kui tehnilistel põhjustel ei ole võimalik last elektrooniliselt huvihariduse registris treeninggrupi liikmeks lisada või kinnitada, võib täita taotluse paberkandjal ja selle treeneri või direktori kätte toimetada. Vastava taotluse leiate siit.

Juhul, kui õpilane lahkub õppegrupist, peab lapsevanem ka lahkumise huvihariduse registris kinnitama! Ilma seda tegemata võib juhtuda, et linnavalitsus väljastab jätkuvalt õppetasu arveid, kuna lapse lahkumine grupist on kinnitamata.

Probleemide korral pöörduge kindlasti treeneri või spordikooli direktori poole!

nov.
12:00 Liikudes tervemaks Siseorientee... @ Kuressaare Spordikeskus
Liikudes tervemaks Siseorientee... @ Kuressaare Spordikeskus
nov. 24 @ 12:00 – 14:00