tausta pilt

Kuressaare linnavalitsus võttis 2014/15 õppeaastast alates kasutusse elektroonilise huvihariduse registri. Nimetatud register on aluseks õppetasu arvete väljastamisel ning seega on andmete õigsus huvihariduse registris väga oluline.

Lapse võib registri kaudu treeninggrupi liikmeks registreerida nii lapsevanem kui ka treener. Kui lapse lisab lapsevanem, kinnitab õpilase osalemise treeningutel treener. Kui lapse lisab treeningruppi treener, peab lapse osalemise kinnitama lapsevanem. Lapsevanema jaoks on väga oluline oma lapse kuulumine treeninggrupi koosseisu kinnitada.

Vastavate toimingute tegemiseks peab minema huvihariduse registri kodulehele https://huviharidus.kuressaare.ee, logima sinna lapsevanemana ID-kaardiga sisse, valima ülevalt „lapsevanem“ ning selle alt saabki lapse Saaremaa Spordikooli vastava treeninggruppi liikmeks ära kinnitada. Ilma kinnituseta last spordikooli nimekirja ei lisata!  Kui siseneda huvihariduse registrisse esmakordselt, peab end registreerima ka kasutajaks ja sisestama registrisse enda kontaktandmed. Samas keskkonnas saab vajadusel oma kontaktandmeid ka muuta.

Kui tehnilistel põhjustel ei ole võimalik last elektooniliselt huvihariduse registris treeninggrupi liikmeks lisada või kinnitada, võib täita taotluse paberkandjal ja selle treeneri või direktori kätte toimetada. Vastava taotluse leiate siit.

Probleemide korral pöörduge kindlasti treeneri või spordikooli direktori poole!

Kalender

mai
5
R
12:00 Linnade Karikas 2017 ja Credit24...
Linnade Karikas 2017 ja Credit24...
mai 5 @ 12:00 – mai 6 @ 21:00
Ajakava: 5.05.2017 12:00 TALLINN – VILJANDI (naised) 14:30 RAKVERE – TALLINN (mehed) 17:15 KURESSAARE -VÕRU (naised) 19:45 KURESSAARE – PÄRNU (mehed) 6.05.2017 11:00 Pronksikohtumine (naised) 13:15 Pronksikohtumine (mehed) 15:30 FINAAL (naised) 18.00 FINAAL (mehed)
mai
6
L
12:00 36. Kuressaare Linnajooks @ Kuressaare kesklinn
36. Kuressaare Linnajooks @ Kuressaare kesklinn
mai 6 @ 12:00
KURESSAARE LINNAJOOKS JUHEND   Linnajooksuga jätkatakse väljakujunenud traditsioone, tähistatakse Kuressaare linna sünnipäeva ja propageeritakse tervislikku liikumist. Linnajooks kuulub Kuressaare linna terviseliikumise sarja LIIKUDES TERVEMAKS.   I Korraldamine Kuressaare Linnajooksu korraldab Saaremaa Spordikool koostöös erinevate koostööpartneritega....

Loe edasi →