tausta pilt

KURESSAARE LINNA

 GÜMNAASIUMIDE

SPORTMÄNGUDE KARIKATURNIIR

2017

 

SÜG            2                  KG             4

I TÜTARLASTE KORVPALL                17                                   40                

II POEGLASTE KORVPALL                 65                                  54                

III TÜTARLASTE VÕRKPALL              0                                     2

IV POEGLASTE VÕRKPALL               1                                      3                  

V TÜTARLASTE JALGPALL                0                                       3

VI POEGLASTE JALGPALL                 7                                     6  

 

I TÜTARLASTE KORVPALL       17 : 40

Saaremaa ÜG (Sörel Haller, Karola Soe, Liisi Papp, Kadi Riin Tanila, Mari Tiitson, Airike Kapp, Brita Laht, Eliisa Saar, Triinu Eliise Põld)

Parim mängija – Sörel Haller

Resultatiivseimad mängijad: Haller 11p, Tanila 4p, Papp 2p

Kuressaare G (Melani Raamat, Karita Käsk, Gerli Gull, Kristel Käsk, Karoliina Tammel, Sanna-Marcelle Ots, Brigita Tool, Elis Armuand, Marii-Marleen Altrof, Laura-Maria Jõgi)

Parim mängija – Melani Taamat

Resultatiivseimad mängijad: Raamat 18p, Gull 8p, Käsk Karita 6p

 

II POEGLASTE KORVPALL       65 : 54

Saaremaa ÜG (Karl Kustav Kuning, Harles Herman Ojasaar, Mart Truu, Aleks Teller, Kristo Püüding, Kristjan Rannaäär, Hendrik Klausson, Reio Pihlak)

Parim mängija – Harles Herman Ojasaar

Resultatiivseimad mängijad: Ojasaar 30p, Truu 14p, Kuning 8p

Kuressaare G (Cris-Karlis Lepp, Märt Maidle, Josti Samarokov, Tauri Põldema, Cristo Prostang, Ago Oll, Robin Mäetalu, Joosep Praks, Karl Merisalu, Eke Ao Nettan)

Parim mängija – Cris-Karlis Lepp

Resultatiivseimad mängijad: Lepp 16p, Praks 9p, Põldema 9p

 

III TÜTARLASTE VÕRKPALL   0 : 2  (18 : 25; 19 : 25)

Saaremaa ÜG (Carmen Electra Pirn, Jane Treima, Kätriin Käsper, Gendra Allikmaa, Huberta Karma, Liisa Õunpuu, Liisi Papp, Anu Kull, Grete Vendel)

Parim mängija – Carmen Electra Pirn

Kuressaare G (Gerli Gull, Tregetter Ling, Kristel Sild, Maike Kadaja, Kätriin Põld, Mia Muru, Marie Puust, Krislin Heinsoo, Brigita Tool, Merilyn Tänav, Laura-Maria Jõgi, Ruth Rahnel)

Parim mängija – Gerli Gull

 

IV POEGLASTE VÕRKPALL      1 : 3  (25 : 19; 19 : 25; 19 : 25; 13 : 25)

Saaremaa ÜG (Oskar Kivi, Sander Õispuu, Karl Kustav Kuning, Mihkel Vilsaar, Karel Kikas, Iiv Aavik, Randel Sepp, Hardi Aun)

Parim mängija – Oskar Kivi

Kuressaare G (Sander Tiits, Cris-Karlis Lepp, Saimon Moondu, Karl Romet Uljas, Kaspar Lest, Kenno Mardi, Rauno Rauniste, Maksim Losnikov)

Parim mängija –  Cris-Karlis Lepp

 

V TÜTARLASTE JALGPALL       0 : 3

Saaremaa ÜG (Agathe Kriska, Elisabeth Vaarik, Gendra Allikmaa, Huberta Karma, Grete Jõgi, Johanna Priske, Karola Soe, Luise Vevers, Triinu Eliise Põld, Ketlin Mäeorg, Marie-Elis Kuivjõgi, Tea Tambur, Säde Leelo Simso, Eliisa Saar)

Parim mängija – Marie-Elis Kuivjõgi

Kuressaare G (Elis Armuand, Gerli Gull, Gerly Ots, Grete Kokk, Katarina Bortnikov, Kätlin Vinter, Kristel Käsk, Kristina Teern, Laura-Maria Jõgi, Lisett Nurja, Marilis Remmel, Meril Rannala, Sandra Aav, Rahel Kirs)

Parim mängija –   Marilis Remmel

 

VI POEGLASTE JALGPALL       7 : 6  (normaalaja lõppedes seis 1:1)

Saaremaa ÜG (Aleks Lesk, Karl-Thomas Sepp, Eerik Poopuu, Harles Herman Ojasaar, Kristjan Rannaäär, Iiv Aavik, Karl Kadak, Tõnis Antonov, Miikail Tuus, Karl-Hendrik Tamkivi, Mattias Rihvk, Kris Tänav, Henri Paomees, Garel Muul)

Parim mängija – Eerik Poopuu

Kuressaare G (Harald Nurmik, Karl Sirel, Kristofer Mägi, Märten Opp, Oliver Himmist, Janno Remmel, Kevin Pärn, Timmo Toll, Marcus Põder, Cris Karlis Lepp, Kristjan Mäeots, Stiiven Sirgo, Tenno Kaskmäe, Reiko Mäeorg)

Parim mängija –   Märten Opp

Kalender

nov.
17
P
11:30 Liikudes tervemaks, päev sulgpal... @ Kuressaare Spordikeskus
Liikudes tervemaks, päev sulgpal... @ Kuressaare Spordikeskus
nov. 17 @ 11:30 – 13:00
Novembrikuu teine Liikudes tervemaks etapp toimub 17. novembril Spordikeskuses ning tegevuseks on sulgpall. Et jaguks igale soovijale rohkem reketiga tegutsemise aega ja tähelepanu, siis mõtlesime sel korral teha tegevusi kahes jaos ehk KELL 11:30 ootame...

Loe edasi →