tausta pilt

KURESSAARE LINNA GÜMNAASIUMIDE

SPORTMÄNGUDE KARIKATURNIIR

2016

                                                                   SÜG        1                           KG         5

I TÜTARLASTE KORVPALL                    7                                  20                                         

II POEGLASTE KORVPALL                    75                                 66               

III TÜTARLASTE VÕRKPALL                 0                                    2

IV POEGLASTE VÕRKPALL                   0                                                                           

V TÜTARLASTE JALGPALL                    1                                     2

VI POEGLASTE JALGPALL                     1                                   2

                   

I TÜTARLASTE KORVPALL      7 : 20

Saaremaa ÜG (Heleri Soe, Sörel Haller, Eva Haavel, Anna-Maria Lember, Maria Pihlak, Kadi Riin Tanila, Brita Laht, Hanna Klaar)

Parim mängija- Heleri Soe

Resultatiivseimad mängijad: Haller 4p, Lember 2p, Soe 1p

Kuressaare G (Melani Raamat, Gerli Gull, Karita Käsk, Karoliina Tammel, Steelia Suuster, Marii-Marleen Altrof, Kristel Käsk, Daigi Lest, Karina Sepp, Elis Armuand, Sanna-Marcelle Ots, Laura-Maria Jõgi)

Parim mängija –   Melani Raamat

Resultatiivseimad mängijad: Gull 11p, Raamat 7p, Käsk 2p

II POEGLASTE KORVPALL        75 : 66

Saaremaa ÜG (Kristjan Rannaäär, Reio Pihlak, Harles Herman Ojasaar, Karl Kustav Kuning, Kristo Püüding, Mart Truu, Hendrik Klausson, Aleks Teller)

Parim mängija – Harles Herman Ojasaar

Resultatiivsemad mängijad: Ojasaar 22p, Truu 19p, Kuning 10p, Teller 10p

Kuressaare G (Cristo Prostang, Josti Samarokov, Saimon Moondu, Ago Oll, Markus Koert, Märt Maidle, Cris Karlis Lepp, Kert Mandel, Jürgen-Mark Heinmets, Tauri Põldema, Eke Ao Nettan, Sten Vahter)

Parim mängija – Cris Karlis Lepp

Resultatiivsemad mängijad: Lepp 21p, Heinmets 16p, Mandel 7p, Moondu 7p

III TÜTARLASTE VÕRKPALL    0 : 2  (9 : 25; 11 : 25)

Saaremaa ÜG (Jane Treima, Grete Vendel, Liisi Papp, Ketlin Mäeorg, Tiina Soots, Elo Nõmm, Carmen Electra Pirn, Tea Tambur, Helina Magus)

Parim mängija – Jane Treima

Kuressaare G (Gerli Gull, Tregetten Ling, Maike Kadaja, Kätriin Põld, Krislin Heinsoo, Brigita Tool, Daigi Lest, Kristel Sild, Sandra Mägi)

Parim mängija – Gerli Gull

IV POEGLASTE VÕRKPALL      0 : 3  (20 : 25; 15 : 25; 11 : 25)

Saaremaa ÜG (Oskar Kivi, Randel Sepp, Hardi Aun, Kaupo Humal, Robin Alba, Karl Kustav Kuning, Jakob Saare, Kenno Mardi, Hanner Iir)

Parim mängija –  Karl Kustav Kuning

Kuressaare G (Karl Romet Uljas, Cris-Karlis Lepp, Saimon Moondu,Maksim Losniokov, Sander Tamm, Mario Stern, Tanel Niitmets, Ott Pukk, Rauno Rauniste)

Parim mängija – Cris-Karlis Lepp

V TÜTARLASTE JALGPALL     1 : 2 (normaalaja lõppedes seis 0:0)

Saaremaa ÜG  (Eva Haavel, Karmen-Kelsi Kruut, Marie-Elis Kuivjõgi, Elisabeth Vaarik, Maria Pihlak, Triinu Eliise Põld, Agathe Kriska, Grete Jõgi, Eliisa Saar, Ketlin Mäeorg, Huberta Karma, Gendra Allikmaa, Seidi Voogre)

Parim mängija – Marie-Elis Kuivjõgi

Kuressaare G  (Sandra Aav, Laura-Maria Jõgi, Gerli Gull, Diana Kasesalu, Elis Armuand, Gerly Ots, Kätlin Vinter, Annabel Tanila, Kätlin Kask, Daigi Lest, Kati Nau, Kristina Teern, Melani Raamat, Kristel Käsk)

Parim mängija – Diana Kasesalu

VI POEGLASTE JALGPALL       1 : 2

Saaremaa ÜG  (Johannes Rooso, Marko Namm, Garel Muul, Iiv Aavik, Karl Kadak, Olev Sten Erik Jõgi, Edmond Salong, Eerik Poopuu, Reiko Mäeorg, Kris Tänav, Aleks Lesk, Anti Väli, Karl-Thomas Sepp, Miikael Tuus)

Parim mängija – Aleks Lesk

Kuressaare G  (Martin Lonn, Karl Arge, Reivo Vinter, Ott Pukk, Kert Mandel, Jaanis Kannik, Märten Opp, Karel Kruuster, Timmo Tolli, Mario Stern, Maarek Suursaar, Harald Nurmik, Marcus Põder, Tanel Niitmets)

Parim mängija – Maarek Suursaar

Kalender

jaan.
22
K
18:00 Liikudes tervemaks, tund spordik... @ Kuressaare Spordikeskus
Liikudes tervemaks, tund spordik... @ Kuressaare Spordikeskus
jaan. 22 @ 18:00 – 19:00
2020. aasta III Liikudes tervemaks etapi saab mööda saata tantsurütmis, sest sel korral on teemaks FitLife´i treening FITDANCE, treeneriks Ly-Sandra Tohter. NB! ET ME TEAKSIME SINUGA ARVESTADA, PALUN ANNA ENDAST MÄRKU E-MAILI TEEL kadri.pulk@kuressaare.ee või...

Loe edasi →

jaan.
26
P
11:00 Pühapäev Spordiga 12. hooaja II ... @ Kuressaare Spordikeskus
Pühapäev Spordiga 12. hooaja II ... @ Kuressaare Spordikeskus
jaan. 26 @ 11:00 – 14:30
Pühapäev Spordiga 12. hooaja II etapp @ Kuressaare Spordikeskus
2019/20. aastal toimub laste spordisari Pühapäev Spordiga juba 12. hooaega! Teine etapp toimub 26. jaanuaril algusega kl 11:00 Kuressaare Spordikeskuses, kus lastele sünniaastatega 2015-2018 on võistlusaladeks 60m jooks ja pallivise, 20013-2014 sündinutele on kavas pallivise...

Loe edasi →