tausta pilt

KURESSAARE LINNA GÜMNAASIUMIDE

SPORTMÄNGUDE KARIKATURNIIR

2018

SÜG            4                  KG             2

I TÜTARLASTE KORVPALL                22                                  26                 

II POEGLASTE KORVPALL                 57                                  51                 

III TÜTARLASTE VÕRKPALL              0                                     2

IV POEGLASTE VÕRKPALL                3                                     0

V TÜTARLASTE JALGPALL                 1                                      0

VI POEGLASTE JALGPALL                  1                                    0

                                          

I TÜTARLASTE KORVPALL       22 : 26

Saaremaa ÜG (Sörel Haller, Karola Soe, Liisi Papp, Kadi Riin Tanila, Airike Kapp, Triinu Eliise Põld, Marlene Hagen, Huberta Karma, Gendra Allikmaa, Johanna Priske)

Parim mängija – Gendra Allikmaa

Resultatiivseimad mängijad: Haller 6p, Soe 5p, Karma 4p

Kuressaare G (Melani Raamat, Karita Käsk, Gerli Gull, Gerly Ots, Elis Armuand, Marii-Marleen Altrof, Laura-Maria Jõgi, Karoliina Tammel, Paula Nõmme, Anna-Terese Nurk)

Parim mängija – Melani Raamat

Resultatiivseimad mängijad: Raamat 13p, Gull 6p, Armuand 4p

 

II POEGLASTE KORVPALL       57 : 51

Saaremaa ÜG (Karl Kustav Kuning, Harles Herman Ojasaar, Mart Truu, Kristo Püüding, Reio Pihlak, Karl-Thomas Sepp, Oskar Kivi, Uku Pärtel Rand)

Parim mängija – Harles Herman Ojasaar

Resultatiivseimad mängijad: Ojasaar 27p, Truu 14p, Kuning 7p

Kuressaare G (Josti Samarokov, Cristo Prostang, Robin Mäetalu, Karl Merisalu, Eke Ao Nettan, Saimon Moondu, Hendrik Lillemets, Artur Leivategija)

Parim mängija – Robin Mäetalu

Resultatiivseimad mängijad: Moondu 23p, Samarokov 16p, Merisalu 7p

 

III TÜTARLASTE VÕRKPALL   0 : (4 : 25; 14 : 25)

Saaremaa ÜG (Marie-Elis Kuivjõgi, Gabriela Grahv, Carmen Electra Pirn, Liisa Õunpuu, Liisi Papp, Anu Kull, Grete Vendel, Luise Vevers, Elo Nõmm)

Parim mängija – Luise Vevers

Kuressaare G (Gerli Gull, Kristel Sild, Maike Kadaja, Kätriin Põld, Mia Muru, Krislin Heinsoo, Laura-Maria Jõgi, Annabel Metsalu)

Parim mängija – Gerli Gull

 

IV POEGLASTE VÕRKPALL      3 : 0  (25 : 16; 25 : 23; 25 : 12)

Saaremaa ÜG (Oskar Kivi, Sander Õispuu, Karl Kustav Kuning, Mihkel Villsaar, Karel Kikas, Hardi Aun, Robin Alba)

Parim mängija – Robin Alba

Kuressaare G (Saimon Moondu, Karl Romet Uljas, Kaspar Lest, Rauno Rauniste, Maksim Losnikov, Tanel Tool, Tanel Raamat, Egert Andrejev, Gerdo Pool, Ralf Johan Kivi)

Parim mängija –  Kaspar Lest

 

V TÜTARLASTE JALGPALL       1 : 0

Saaremaa ÜG (Eliisa Saar, Airike Kapp, Marie-Elis Kuivjõgi, Elisabeth Vaarik, Gendra Allikmaa, Huberta Karma, Johanna Priske, Karola Soe, Luise Vevers, Triinu Eliise Põld, Ketlin Mäeorg, Lota Sagor, Karmen-Kelsi Kruut)

Parim mängija – Lota Sagor

Kuressaare G (Elis Armuand, Gerli Gull, Gerly Ots, Grete Jõgi, Kätlin Vinter, Laura-Maria Jõgi, Lisett Nurja, Sandra Aav, Rahel Kirs, Marie Puust, Greteliis Nisu, Annabel Metssalu)

Parim mängija –   Gerli Gull

 

VI POEGLASTE JALGPALL       1 : 0

Saaremaa ÜG (Karl-Thomas Sepp, Harles Herman Ojasaar, Iiv Aavik, Karl Kadak, Tõnis Antonov, Miikail Tuus, Karl Hendrik Tamkivi, Alex Salong, Henri Paomees, Garel Muul, Oskar Kivi, Raul Tahk, Karl Kustav Kuning, Kaupo Humal, Karl Alder Kuivjõgi, Peeter Benjamin Anvelt)

Parim mängija – Garel Muul

Kuressaare G (Harald Nurmik, Karl Sirel, Märten Opp, Oliver Himmist, Janno Remmel, Timmo Toll, Marcus Põder, Kristjan Mäeots, Stiiven Sirgo, Tenno Kaskmäe, Mattias Rihvk, Risto Kaseorg, Sten Erik Liiv, Jaanis Kannik)

Parim mängija –   Märten Opp

Kalender

nov.
17
P
11:30 Liikudes tervemaks, päev sulgpal... @ Kuressaare Spordikeskus
Liikudes tervemaks, päev sulgpal... @ Kuressaare Spordikeskus
nov. 17 @ 11:30 – 13:00
Novembrikuu teine Liikudes tervemaks etapp toimub 17. novembril Spordikeskuses ning tegevuseks on sulgpall. Et jaguks igale soovijale rohkem reketiga tegutsemise aega ja tähelepanu, siis mõtlesime sel korral teha tegevusi kahes jaos ehk KELL 11:30 ootame...

Loe edasi →